اخبار بازی

احتمال معرفی No More Heroes 3 در E3 2019

احتمال معرفی No More Heroes 3 در E3 2019

وی جی مگ: در پایان بازی Travis Strikes Again: یک دمو فنی کوتاه از پروژه بعدی استودیو  و شخص که به طور واضح بازی No More Heroes 3 خواهد بود به نمایش در می‌آید. توضیحات جدید کارگردان این مجموعه به احتمال معرفی 3 در اشاره می‌کند.

به گزارش وی جی مگ، اکنون که مدتی پس از انتشار بازی می‌گذرد کارگردان این اثر یعنی  تصمیم گرفته تا توضیحاتی پیرامون قرار دادن این ایستراگ در پایان بازی ارائه کند. در مصاحبه با وبسایت Game Reactor، شخص اظهار کرد «هدف از قرار دادن تیزر بازی 3 در پایان Travis Strikes Again، به نوعی شبیه‌سازی کاری است که همواره در فیلم‌های Marvel Cinematic Universe شاهد انجام آن هستیم. ما می‌خواستیم پیامی واضح به طرفداران خود بفرستیم. بنابراین تصمیم گرفتیم این تیزر را در پایان بازی Travis Strikes Again: قرار دهیم. ما سخت تلاش خواهیم کرد تا نسخه سوم بازی توسعه پیدا کند.»

سوالی که اکنون مطرح می‌شود بدین شرح است که چه زمانی شاهد معرفی بازی مذکور خواهیم بود ؟ براساس گفته‌های  احتمال معرفی 3 در وجود خواهد داشت. این سازنده مطرح ژاپنی گفت که قصد دارد برای اولین بار پس از سال‌ها در نمایشگاه حضور به عمل بیاورد. اگرچه هیچ چیزی را تایید نکرد اما برای معرفی نسخه جدید بازی در این نمایشگاه ابراز امیدواری کرد. در همین حال سایر اعضای استودیو Grasshopper به تلاس سخت خود ادامه خواهند داد تا بازی به به سطح مورد انتظار گیمرها دست پیدا کند.