اخبار بازی

واکنش Microsoft و Nintendo به غیبت Sony در E3 2019

واکنش Microsoft و Nintendo به غیبت Sony در E3 2019

وی جی مگ: طی اقدامی عجیب که تقریبا هیچ‌کس انتظار آن را نداشت شرکت Sony اعلام کرد برای اولین بار در تاریخ 24 ساله نمایشگاه در رویداد شرکت نمی‌کند. برند Playstation تصمیم گرفته تا به صورت کامل از این مراسم چشم پوشی کرده و از راه‌های دیگری با مخاطبین خود ارتباط برقرار کند. مسئله‌ای که اکنون واکنش Microsoft و را به دنبال داشته است.

به گزارش وی جی مگ، غیبت تاثیری در حضور سایر کمپانی‌های بزرگ نداشته و مثال‌هایی هم‌چون Activision، Ubisoft و Warner Bros در این مراسم حضور به عمل خواهند آورد. هم‌چنین دیگر دو شرکت توسعه‌دهنده کنسول یعنی و Microsoft هم در حضور خواهند داشت. اگرچه پس از اعلام غیبت در این رویداد ممکن است کمی نگرش منفی و ناامیدکننده پیرامون این نمایشگاه شکل گرفته باشد اما واکنش Microsoft و به این مسئله متفاوت به نظر می‌رسد.

رجی فیلز-ایمی مدیر شعبه اروپا کمپانی Nintendo توضیح داد «رویداد فرصت برجسته‌ای برای به اشتراک گذاشتن بازی‌ها و تجربیات جدید با طرفداران و شریک‌های تجارت در سرتاسر دنیا محسوب می‌شود. هر سال ما در مورد چگونگی بهترین استفاده از سال آینده صحبت و تفکر می‌کنیم تا بتوانیم لبخند را بر لب‌های مخاطبین خود بیاوریم.»

فیل اسپنسر مدیر برند Xbox نیز از شرکت Microsoft در مورد چشم‌انداز بسیار خوش‌حال به نظر می‌رسد. «مراسم جایگاه و پلتفرم ویژه‌ای برای نمایش خلاقیت و نوآوری در صعنت ویدئوگیم به شمار می‌رود. ESA به گسترش این رویداد برای صنعت و طرفداران چه شرکت‌کنندگان و چه افراد آنلاین ادامه می‌دهد و ما هم به آن‌چه در پیش‌رویمان است نگاه ویژه‌ای داریم.»

فرداد معبودی

فرداد معبودی

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
ابرام

گنده شده دیگه