اخبار بازی

معرفی بازی‌های رایگان فوریه PS Plus

معرفی بازی‌های رایگان فوریه PS Plus

وی جی مگ: در فاصله یک هفته مانده به تعویض بازی‌های رایگان سرویس شرکت سونی بازی‌های حاضر در لاین‌آپ ماه فوریه PS Plus را معرفی کرد. لاین‌آپی که شامل دو بازی For Honor و Hitman: The Complete First Season برای کنسول می‌شود.

به گزارش وی جی مگ، فوریه 2019 ماه مهمی برای سرویس محسوب می‌شود. اول آن که در این ماه شرکت سونی فضای ابری PS Plus را از 10 گیگابایت به 100 گیگابایت افزایش می‌دهدکه مسلما به پلیرهای که همواره با کمبود فضا روی کنسول خود مواجه هستند کمک بسیاری می‌کند. دلیل دوم هم بدین شرح است که ماه آینده، آخرین ماهی خواهی بود که لاین‌آپ بازی رایگان این سرویس شامل عناوینی برای دو کنسول و می‌شود. شاید به همین دلیل باشد که شاهد معرفی Metal Gear Solid 4 به عنوان بازی رایگان کنسول هستیم. لیست کامل عناوین رایگان ماه فوریه برای سرویس به شرح زیر است:

اگرچه لاین‌آپ بازی‌های رایگان فوریه PS Plus در 5 مارچ تغییر می‌کند اما عناوین و تا 8 مارچ قابل دانلود خواهند بود. شرکت سونی اعلام کرد بازی‌هایی که پیش از این روی کنسول و دانلود کردید یا تا قبل از 8 مارچ دانلود کنید برای همیشه و تا زمانی که عضو PS Plus باشید در دسترس شما خواهند بود.