اخبار بازی تریلر

تماشا کنید: معرفی بسته قابل دانلود Fortune Island برای Forza Horizon 4

وی جی مگ: در رویداد X018 طراح اصلی سری بازی Forza Horizon یعنی آقای Ben Thaker-Fell از بسته قابل دانلود Fortune Island برای Forza Horizon 4 رونمایی کرد.

به گزارش وی جی مگ، Fortune Island که اولین بسته قابل دانلود بازی نام‌برده به شمار می‌رود در تاریخ 13 دسامبر (22 آذر) در دسترس قرار می‌گیرد. این بسته پلیرها را به مناطق شمالی جزایر بریتانیا (British Isles) می‌برد. چنان‌چه با این منطقه آشنا باشید می‌دانید که British Isles از شرایط آب و هوایی به خصوصی هم‌چون طوفان و رعدوبرق، صخره‌های خطرناک، مسیر دشوار و شفق شمالی برخوردار است.

بسته قابل دانلود Fortune Island به عنوان بخشی از Forza Horizon 4 Expansions Bundle در دسترس قرار می‌گیرد که دو بسته گسترش‌دهنده را با قیمت 35 دلار در اختیار پلیرها می‌گذارد. البته چنان‌چه پلیر نسخه Forza Horizon 4: Ultimate Edition و یا Forza Horizon 4: Ultimate Add-ons Bundle را خریداری کرده باشد، برای تجربه Fortune Island مجبور به انجام هزینه بیشتر نخواهد شد.

Forza Horizon 4 چند ماه پیش عرضه شد و توانست با ارائه سطح گرافیکی و بصری ارتقا یافته، دنیای اشتراکی Open World و کیفیت بالای گیم‌پلی خود استقبال گیمرها را به دنبال داشته باشد. ساخته استودیو Playground Games با کسب متوسط امتیاز 92 از وبسایت متاکریتیک موفق شد تحسین و تمجید منتقدان را نیز به دست بیاورد. چندی پیش هم اعلام شد تعداد پلیرهای این بازی در هنگام عرضه دو برابر Forza Horizon 3 بوده که می‌توان حدس زد ناشی از سرویس Xbox Game Pass می‌شود.


دانلود با کیفیت 1080p

فرداد معبودی

فرداد معبودی

۱ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید