اخبار بازی

عذرخواهی مدیر FromSoftware به خاطر نکته مخفی Bloodborne در Deracine

عذرخواهی مدیر FromSoftware به خاطر نکته مخفی Bloodborne در Deracine

وی جی مگ: چند وقت پیش یک ایستراگ یا نکته مخفی Bloodborne در Deracine توسط کاربران پیدا شده بود که سبب شد بسیاری تصور کنند سازندگان این آثار در استودیو FromSoftware مشغول توسعه دنباله‌ای برای عنوان محبوب انحصاری سونی هستند.

به گزارش وی جی مگ، استودیو نام‌برده همواره به واسطه قرار دادن نکات مختلف از پروژه‌های آینده در بازی‌های منتشر شده شناخته می‌شود و همین مورد بسیاری از حدس و گمان را به سمت در دست ساخت بودن Bloodborne 2 روانه کرد. چند روز پیش هیدتاکا میازاکی مدیر FromSoftware به گفتگو با وبسایت 4Gamer نشست و در خصوص بازی Deracine صحبت کرد. هنگامی که بحث نکته مخفی Bloodborne در Deracine پیش کشیده شد میازاکی از بابت حرف و حدیث‌های پیش آمده عذرخواهی کرد.

خالق Dark Souls این گونه توضیخ داد که «متاسفم که با این کار بسیاری از گیمرها به توسعه دنباله‌ای برای Bloodborne امیدوار شدند. اما ما این ایستراگ را تنها به دلیل جالب بودن در بازی Deracine قرار دادیم. هم من و هم تمامی افراد حاضر در تیم توسعه‌دهنده Deracine عاشق بازی Bloodborne هستیم و تنها قصد داشتیم اشاراتی به آن داشته باشیم. اما این مسئله بیش از حد بزرگ شد.»

چنان‌چه در جریان اصل ماجرا نیستید به دنبال انتشار Deracine، کاربری در آن عروسکی به نام Fiona پیدا کرد که حالت دستان آن، ژست Make Contact در بازی Bloodborne را یادآور می‌شد. همین مسئله سبب شده بود بسیاری تصور کنند قسمت دوم این بازی در حال تولید قرار دارد.

فرداد معبودی

فرداد معبودی

۲ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید
 • اقا میثم یه ایده دیگه دارم
  یه ایتم بذارید که توش نام بلزی ها تحلیل بشن
  مثلا من اصلا نفهمیدم bloodborne یا deus ex به چه معنی عه 😥
  نینجا گایدن یا company of heroes هم زیادی گنگ اند 😥
  یه همچنین ایتمی که با تحلیل دنیای اون بازی هم همراه باشه بینظیر میشه به نظرم
  منتظر جواب ات ام میثم خان