اخبار بازی

رسوایی بزرگ در انتظار استودیو Gearbox

رسوایی بزرگ در انتظار استودیو Gearbox

وی جی مگ: هنوز بازی Borderlands 3 به صورت رسمی معرفی نشده اما ثبت یک شکایت علیه رندی پیچفورد بار دیگر استودیو Gearbox را در کانون توجه‌ها قرار داده. شکایتی که نه تنها مسائلی مالی را در بر می‌گیرد بلکه ممکن است از دید رفتارهای اخلاقی نیز مدیرعامل این کمپانی را تحت تاثیر قرار دهد.

به گزارش وی جی مگ، وبسایت کوتاکو در جدیدترین گزارش خود به این نکته اشاره کرده که وید کالندر که از سال 2010 تا 2018 به عنوان وکیل استودیو Gearbox فعالیت کرده شکایتی را علیه این تولیدکننده و به خصوص مدیرعامل آن یعنی رندی پیچفورد تنظیم کرده که ممکن است مشکلات بسیاری را برای سازندگان مجموعه بازی Borderlands ایجاد کند.

در گذشته و زمانی که کالندر از استودیو Gearbox جدا شد، آنها از این وکیل شکایت کردند که او هیچ‌گاه پولی که از استودیو به عنوان وام دریافت کرده را بازنگردانده و از کارت اعتباری استودیو Gearbox نیز سواستفاده کرده. کالندر وکیل است و در این شرایط تصمیم گرفته که به جای دفاع از رندی پیچفورد شکایت کند تا وضعیت را به نفع خود تغییر دهد.

کالندر شکایتی را به ثبت رسانده که نشان می‌دهد پیچفورد مبلغی 12 میلیون دلاری که باید به عنوان پاداش میان کارمندهای استودیو Gearbox تقسیم شود را به حساب کمپانی دیگری واریز کرده که مالکیت آن را برعهده دارد. از سویی کالندر اعلام کرده که در سال 2014 پیچفورد فلش درایوی را گم کرده که نه تنها شامل فایل‌های خصوصی استودیو بوده بلکه در آن فیلم‌های غیراخلاقی با حضور افراد زیر سن قانونی وجود داشته.

وکیل سابق Gearbox حتی اعتقاد دارد که در گذشته رندی پیچفورد مهمانی‌هایی را ترتیب داده که در آنها مردهای بزرگسال در کنار دخترهای زیر سن قانونی قرار می‌گرفتند. هنوز مشخص نیست که ادعاهای کالندر تا حدی واقعیت دارند اما مطرح شدن چنین موضوعاتی به صورت خودکار می‌توان تاثیرهای منفی بسیاری را روی فعالیت استودیو Gearbox و به خصوص آینده کاری رندی پیچفورد داشته باشد.

محمد طالبیان

محمد طالبیان

۲ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید
  • عجببب…..
    عجبب….
    پول چیز عجیبیه. خیلی عجیبه.
    منم یه فلش گم کردم. توش ویندوز UEFI بوده برا نصب ویندوز ۱۰ روی لپتاپای جدید.۸گیگه. کسی پیدا کرد خواهشا با آبروی ما بازی نکنه. ما جلو مایکروسافت آبرو داریم. :laugh: