اخبار بازی

سازندگان God of War روی یک بازی معرفی نشده برای PS4 کار می‌کنند

سازندگان God of War روی یک بازی معرفی نشده برای PS4 کار می‌کنند

وی جی مگ: در زمان انتشار بود که کوری بارلوگ کارگردان این اثر تایید کرد خبری از انتشار بسته قابل دانلود بعد از عرضه اولیه نیست و فعلا اطلاعات خاصی از پروژه بعدی آنها نداریم اما به تازگی نشانه‌هایی پیدا شده که شاید توضیح دهند سازندگان روی یک بازی معرفی نشده برای کار می‌کنند.

به گزارش وی جی مگ، کوری هیگن که به عنوان برنامه‌نویس ارشد در استودیو سونی فعالیت می‌کند صفحه لینکدین خود را به‌روزرسانی کرده و حالا می‌بینیم که در آن بعد از نوشته شده «بازی معرفی نشده برای ». مسئله‌ای که باعث شده این شایعه شکل گیرد که سازندگان God of War فعلا برنامه‌ای برای خداحافظی با کنسول فعلی سونی ندارند.

در شرایطی که بسیاری انتظار داشتند از همین حالا سازندگان خود را برای نسل آینده کنسول‌های خانگی آماده کنند اما شاید این رویا که قسمت بعدی باز هم برای توسعه پیدا کند نهایتا تبدیل به واقعیت شود.

در شرایطی که امسال خبری از PSX نبود و اعلام شده که سونی در E3 2019 نیز حضور ندارد باید ببینیم که سازندگان چه زمانی بازی جدید خود را معرفی می‌کنند.

محمد طالبیان

محمد طالبیان

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
Henry

عليرغم اينكه آخرين نسخه GOW از نظر فني بازي كلاس بالايي بود ولي به نظرم خيلي حالت پرولوگ طور داشت به طورى كه خيلي وقتا بازي يه فاز ركودي ميگرفت ، من فكر ميكنم سوني يه ذره زيادي مقتصدانه رفتار كرد … جا داره حداقل يه نسخه ديگه رو اين نسل عرضه كنن ، هر چند بعيده.