اخبار بازی

بازی Gran Turismo 7 در حال ساخت است ؟

بازی Gran Turismo 7 در حال ساخت است ؟

وی جی مگ: استودیو Polyphony Digital به تازگی در رویدادی در آسیا شرکت کرده و تکنولوژی جدید خود را به نمایش گذاشته و بیان کرده که به دنبال جستجو راه‌هایی برای استفاده از آن است. از همین رو بسیاری عقیده دارند بازی Gran Turismo 7 در حال ساخت قرار دارد.

به گزارش وی جی مگ، تکنولوژی Ray-tracing یکی از قابلیت‌هایی است که در پلتفرم PC پشتیبانی شده و به منظور بهبود نورپردازی مورد استفاده قرار می‌گیرد. قابلیتی که به نظر نمی‌رسد کنسول‌ها به این زودی‌ها بتوانند از آن استفاده کنند. اگرچه استفاده از چنین تکنولوژی‌هایی در حال حاضر روی کنسول‌ها رایج نیست اما توسعه‌دهندگان به مرور می‌توانند با دسترسی به سخت‌افزار قدرتمندتر آن را روی کنسول‌ها پیاده‌سازی کنند. امری که ظاهرا استودیو Polyphony Digital سازنده مجموعه بازی Gran Turismo به آن دست پیدا کرده است.

در رویداد SIGGRAPH Asia 2018 استودیو Polyphony Digital تایید کرد که آن‌ها تکنولوژی ریل‌تایم Ray-Tracin مخصوص به خود را توسعه داده و اکنون با استفاده از تکنولوژی جدید خود در حال بررسی و کنکاش احتمالات مختلف هستند. افراد حاضر در استودیو نام‌برده مشخص نکردند که منظور از این فرصت‌ها چه چیزی می‌تواند دقیقا باشد اما استفاده از مجموعه Gran Turismo می‌تواند همیشه جز گزینه‌های احتمالی باشد. ساخت بازی Gran Turismo 7 برای PS5 و با استفاده از قابلیت جدید اشاره شده و یا توسعه یک نسخه فرعی دیگر دور از انتظار نخواهد بود.

فرداد معبودی

فرداد معبودی

۱ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید