اخبار بازی

بازی Gran Turismo 7 در حال ساخت است ؟

بازی Gran Turismo 7 در حال ساخت است ؟

وی جی مگ: استودیو Polyphony Digital به تازگی در رویدادی در آسیا شرکت کرده و تکنولوژی جدید خود را به نمایش گذاشته و بیان کرده که به دنبال جستجو راه‌هایی برای استفاده از آن است. از همین رو بسیاری عقیده دارند در حال ساخت قرار دارد.

به گزارش وی جی مگ، تکنولوژی Ray-t یکی از قابلیت‌هایی است که در پلتفرم PC پشتیبانی شده و به منظور بهبود نورپردازی مورد استفاده قرار می‌گیرد. قابلیتی که به نظر نمی‌رسد کنسول‌ها به این زودی‌ها بتوانند از آن استفاده کنند. اگرچه استفاده از چنین تکنولوژی‌هایی در حال حاضر روی کنسول‌ها رایج نیست اما توسعه‌دهندگان به مرور می‌توانند با دسترسی به سخت‌افزار قدرتمندتر آن را روی کنسول‌ها پیاده‌سازی کنند. امری که ظاهرا استودیو  سازنده مجموعه بازی Gran Turismo به آن دست پیدا کرده است.

در رویداد SIGGRAPH Asia 2018 استودیو  تایید کرد که آن‌ها تکنولوژی ریل‌تایم Ray-Tracin مخصوص به خود را توسعه داده و اکنون با استفاده از تکنولوژی جدید خود در حال بررسی و کنکاش احتمالات مختلف هستند. افراد حاضر در استودیو نام‌برده مشخص نکردند که منظور از این فرصت‌ها چه چیزی می‌تواند دقیقا باشد اما استفاده از مجموعه  می‌تواند همیشه جز گزینه‌های احتمالی باشد. ساخت برای و با استفاده از قابلیت جدید اشاره شده و یا توسعه یک نسخه فرعی دیگر دور از انتظار نخواهد بود.

فرداد معبودی

فرداد معبودی

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
lord bahram

هیچ وقت از ان بازی خوشم نیومد