شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > عنوان Half-Life: Alyx معرفی شد!
اخبار بازی

عنوان Half-Life: Alyx معرفی شد!

بعد از گذشت بیش از یک دهه از انتشار آخرین شماره از عنوان بسیار محبوب و انقلابی Half Life، حالا شرکت از جدیدترین شماره این پرده برداشت اما باید گفت آن چیزی نیست که انتظارش را داشتیم!

داستان این مابین اتفاقات شماره اول و دوم اتفاق می‌افتد و یک عنوان کامل و طولانی خواهد بود. شما کنترل کاراکتر Alyx را بدست خواهید گرفت و با کمک پدرش Eli به جنگ با فضایی‌هایی که به زمین حمله کرده‌اند خواهید رفت. گیم‌پلی شامل اکشن و مبارزه، حل پازل‌های گوناگون همانند گذشته و گذشت و گذار در محیط خواهد بود.

بر طبق مصاحبه‌ای که شرکت انجام داده، این یک عنوان کامل و طولانی در حد و اندازه‌های شماره دوم است، و از آنجایی که این اتفاقات قبل از شماره دوم روایت خواهد شد، پیشنهاد شده تا قبل از تجربه این عنHalf Life 2 Episode 2  را تجربه کنید، زیرا اتفاقاتی در خواهد افتاد که بعدا متوجه آن‌ها خواهید شد.

نکته‌ ای که شاید بتواند آن را ناراحت کننده دانست انتشار این بصورت انحصاری برای کامپیوترهای شخصی و VR است! این عنوان هم اکنون با قیمت 60$ برای پیش خرید بر روی شبکه استیم آماده است و برای دارندگان هدست‌های واقعیت مجازی ولو بصورت مجانی در دسترس قرار خواهد گرفت. ناگفته نماند که این عنوان از موتور اختصاصی ولو یعنی Source 2 استفاده می‌کند.

به اشتراک بگذارید
برچسب‌ها

۱ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید