اخبار بازی

عنوان Half-Life: Alyx معرفی شد!

بعد از گذشت بیش از یک دهه از انتشار آخرین شماره از عنوان بسیار محبوب و انقلابی Half Life، حالا شرکت از جدیدترین شماره این بازی پرده برداشت اما باید گفت آن چیزی نیست که انتظارش را داشتیم!

داستان این بازی مابین اتفاقات شماره اول و دوم اتفاق می‌افتد و یک عنوان کامل و طولانی خواهد بود. شما کنترل کاراکتر Alyx را بدست خواهید گرفت و با کمک پدرش Eli به جنگ با فضایی‌هایی که به زمین حمله کرده‌اند خواهید رفت. گیم‌پلی بازی شامل اکشن و مبارزه، حل پازل‌های گوناگون همانند گذشته و گذشت و گذار در محیط بازی خواهد بود.

بر طبق مصاحبه‌ای که شرکت انجام داده، این بازی یک عنوان کامل و طولانی در حد و اندازه‌های شماره دوم بازی است، و از آنجایی که این اتفاقات قبل از شماره دوم روایت خواهد شد، پیشنهاد شده تا قبل از تجربه این عنHalf Life 2 Episode 2  را تجربه کنید، زیرا اتفاقاتی در بازی خواهد افتاد که بعدا متوجه آن‌ها خواهید شد.

نکته‌ ای که شاید بتواند آن را ناراحت کننده دانست انتشار این بازی بصورت انحصاری برای کامپیوترهای شخصی و VR است! این عنوان هم اکنون با قیمت 60$ برای پیش خرید بر روی شبکه استیم آماده است و برای دارندگان هدست‌های ولو بصورت مجانی در دسترس قرار خواهد گرفت. ناگفته نماند که این عنوان از موتور اختصاصی ولو یعنی Source 2 استفاده می‌کند.

برچسب‌ها
فردین باقریان

فردین باقریان

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
Fariborz Sheikh Abadi

من همین دیروز نتم رو از تحریم بین المللی درآوردن حالا که کامنتو رو دادم باید این پست رو ببینم .