شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > بازی Halo Infinite از المان‌های نقش آفرینی استفاده می‌کند
بازی Halo Infinite از المان‌های نقش آفرینی استفاده می‌کند
اخبار بازی

بازی Halo Infinite از المان‌های نقش آفرینی استفاده می‌کند

وی جی مگ: مایکروسافت هنوز صحبت زیادی درباره یکی از مهم‌ترین انحصاری‌های آینده خود انجام نداده و اما به تازگی اطلاعاتی منتشر شده که شاید نشان دهد بازی Halo Infinite از المان‌های نقش آفرینی استفاده می‌کند.

به گزارش وی جی مگ، به تازگی آگهی استخدامی از سوی استودیو 343Industries منتشر شده که نشان می‌دهد آنها به دنبال فردی هستند که سابقه کار و آشنایی با بازی‌های نقش آفرینی، شوتر و مکانیک‌های آنها داشته باشد.

در این آگهی استخدام توضیح داده شده که فرد مورد نظر باید سابقه 7 سال بیشتر فعالیت به عنوان طراح ارشد روی بازی پر هزینه داشته باشد. با بازی‌های نقش آفرینی و شوتر به همراه مکانیک‌های آنها آشنا باشد.

لزوما این آگهی نشان نمی‌دهد که بازی Halo Infinite از المان‌های نقش آفرینی استفاده می‌کند اما با قرار دادن تکه‌های پازل تا حدودی متوجه می‌شویم که این اثر از ساختار مشابهی با آثار نقش آفرینی برای پیشرفت گیمر استفاده می‌کند. چندی پیش کارگردان این انحصاری جدید مایکروسافت توضیح داده بود که گشت و گذار در محیط می‌تواند جوایز و نتایج جالبی را برای گیمرها به همراه داشته باشد.

امتیاز شما به این پست

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات