اخبار بازی

تایید دوباره عرضه Halo Infinite برای Xbox One

تایید دوباره عرضه Halo Infinite برای Xbox One

وی جی مگ: چندی پیش گزارشی منتشر شد که بیان می‌داشت Halo Infinite به صورت بازی زمان لانچ برای کنسول نسل بعدی Xbox منتشر می‌شود. این موضوع سبب شد بسیاری تصور کنند خبری از عرضه Halo Infinite برای نخواهد بود.

به گزارش وی جی مگ، این اثر اول شخص شوتر در نمایشگاه E3 سال گذشته توسط مایکروسافت و استودیو 343Industries برای دو پلتفرم و Windows 10 معرفی شد. با این حال گزارشی که به آن اشاره کردیم سبب شد بسیاری نگران این مسئله شوند که Halo Infinite برای منتشر نمی‌شود. فرانک اُکانر مدیر تولید فرنچایز Halo در استودیو به این مسئله واکنش نشان داد و باری دیگر عرضه Halo Infinite برای کنسول ی مایکروسافت را مورد تایید قرار داد تا شک و تردیدهای به وجود آمده از بین برود.

با این حال این موضوع بدین معنی نیست که امکان عرضه Halo Infinite به عنوان بازی لانچ کنسول نسل بعدی Xbox وجود نخواهد داشت. کنسولی که به احتمال فراوان تا انتهای سال 2020 در بازار انتشار پیدا می‌یابد. به نظر می‌رسد Halo Infinite به صورت یک بازی میان نسلی عرضه می‌شود. درست به مانند زمان انتهای نسل هفتم که بسیاری از بازی‌های ی پیش از انتشار و برای دو کنسول PS3 و Xbox 360 هم تایید و عرضه شدند. با این حال با توجه به مدت زمانی Halo Infinite برای توسعه لازم دارد بعید به نظر می‌رسد تا پیش از سال 2020 شاهد انتشار آن حتی برای کنسول باشیم.