اخبار بازی

شروعی دوباره برای مجموعه Halo با Halo Infinite

شروعی دوباره برای مجموعه Halo با Halo Infinite

وی جی مگ: مجموعه در چند سال اخیر نتوانسته در حد و اندازه‌های نام خود ظاهر شود. امری که پس از تجربه ناامیدکننده : Gudians سازندگان آن در 343Industries نیز به آن اعتراف کردند. با این حال به گفته رئیس این Infinite شروعی دوباره برای مجموعه Halo خواهد بود.

به گزارش وی جی مگ، بانی راس رئیس 343Industries در گفتگوی اخیر خود با وبسایت IGN گفت که سازنده به اثر در دست ساخت خود به عنوان یک ریبوت معنوی می‌نگرد. « Infinite شروعی دوباره برای مجموعه Halo خواهد بود و ما آن را ریبوت معنوی می‌نامیم.» راس در ادامه در خصوص چگونگی شروع فرایند توسعه بازی صحبت کرد و این که تیم سازنده به پیشینه سری نگاه کرده تا بررسی کند مجموعه Halo چه معنایی برای آن‌ها دارد و به چه سمت و جهتی باید برده شود.

«ما زمان زیادی را به این مسئله اختصاص دادیم تا ببینیم در 343 چه کارهایی انجام دادیم. اشتباه ما در کجا و چه مواردی بوده و هم‌چنین نقاط مثبت ما شامل چه بخش‌هایی می‌شده است. این موضوع که Halo برای همگی ما چه معنایی دارد ؟ تریلری که از Halo Infinite به نمایش گذاشتیم دقیقا آن مفهومی است که Halo برای ما دارد. شاید این موضوع به اندازه ساخت دو بازی از ما زمان و کار کشید تا متوجه آن شویم. Halo به معنای امید، شگفتی، ی و شجاعت، انسانیت، جامعه و جمع کردن اعضای یک جامعه دور یکدیگر است. تریلر بازی دقیقا به همین معنا بود و این کاری است که ما می‌خواهیم انجام دهیم.»