اخبار بازی

شروعی دوباره برای مشکلات سریال Halo

شروعی دوباره برای مشکلات سریال Halo

وی جی مگ: اوایل امسال بود که شبکه اعلام کرد که در دست ساخت است و روپرت وایت وظیفه کارگردانی و تهیه این مجموعه را برعهده دارد. امروز اما گزارش‌های منتشر شده نشان می‌دهد که وایت وظیفه خود به عنوان تهیه‌کننده و کارگردان را ترک کرده.

به گزارش وی جی مگ، اطلاعات به دست آمده از سوی ددلاین به این موضوع اشاره داشته که تداخل زمانی و تمرکز کم وایت روی ساخت سریال Halo اصلی‌ترین دلیلی بوده که باعث شده او از جریان توسعه این مجموعه در شبکه خارج شود. انتظار می‌رود که به زودی تغییرات دیگری نیز در تیم تولید این سریال ایجاد شود.

گری لوین مدیر شبکه در همین راستا اعلام کرده که هرچند روپرت وایت از جریان ساخت خارج شده اما این روند همچنان به بهترین شکل ممکن ادامه پیدا می‌کند. وایت از سویی با انتشار یک بیانیه به این نکته اشاره داشته که زمان تولید از سوی شبکه تغییر کرده و همین موضوع باعث تداخل زمانی در برنامه‌های او شده. وایت‌ بارها از علاقه خود برای ساخت گفته بود.

پیش‌تر اعلام شده بود که جریان اصلی ساخت از ابتدای سال 2019 شروع می‌شود اما تغییرات ایجاد شده احتمالا این ساخت سریال تلویزیونی این مجموعه بازی را با تاخیری چند ماهه روبرو می‌کند.