شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > تعداد مخاطب‌های بازی Hearthstone از 100 میلیون نفر گذشت
تعداد مخاطب‌های بازی Hearthstone از 100 میلیون نفر گذشت
اخبار بازی

تعداد مخاطب‌های بازی Hearthstone از 100 میلیون نفر گذشت

وی جی مگ: بعد از رونمایی بسته اضافه‌شونده جدید در جریان BlizzCon، امروز Blizzard به صورت رسمی اعلام کرد که تعداد‌ مخاطب‌های بازی Hearthstone از 100 میلیون نفر گذشت. بازی که در سال 2014 ابتدا برای PC منتشر شد و در ادامه راه خود به تلفن‌های همراه را پیدا کرد.

به گزارش وی جی مگ، عرضه این بازی برای iOS و Android باعث شد مخاطب‌های آن به شکل قابل توجهی افزایش پیدا کند و حالا رسما اعلام شده که میزان مخاطب‌های بازی Hearthstone از 100 میلیون نفر گذشته که آماری قابل توجه برای کمپانی Blizzard است.

در همین رابطه Blizzard اعلام کرده به مناسبت رسیدن تعداد مخاطب‌های بازی Hearthstone به 100 میلیون نفر، رویدادی را از تاریخ 7 تا 11 نوامبر در این بازی برگزار می‌کند. هر کاربری که در این بازه زمانی وارد بازی شود، شش پک کارت از بسته جدید Hearthstone را به صورت رایگان دریافت می‌کند. جدای از این مسئله 500 طلا نیز به حساب شما منتقل می‌شود.

امتیاز شما به این پست

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات