اخبار بازی

تمجید Guerrilla Games از بازی Death Stranding

وی جی مگ: اگر هیدئو کوجیما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید، حتما باخبر هستید که این بازیساز مطرح ژاپنی به شهر آمستردام هلند سفر کرده است. شهری که در آن استودیو  قرار دارد. کوجیما بازی جدید خود را در سفرش به آمستردام به سازندگان Horizon Zero Dawn نشان داده و شاهد تمجید  از بازی هستیم.

به گزارش وی جی مگ، هرچند جزئیاتی از نمایش برای اعضای استودیو  در دسترس نیست اما می‌توان گفت که از هرمن هالست مدیرعامل این تیم تا دیگر اعضای ارشد آن به تمجید از بازی پرداخته و البته از نمایش موتور Decima نیز رضایت کامل دارند.

سه سال پیش بود که مسئولین استودیو  به سراغ کوجیما رفته و موتور گرافیکی خود یعنی Decima را در یک فلش به او دادند تا در ساخت بازی جدیدش از آن استفاده کند. حالا با گذشت سه سال آنها از نمایش Death Stranding رضایت کامل داشته و شگفت‌زده شده‌اند که چگونه کوجیما و تیم Kojima Productions توانسته‌اند به چنین سطح بالایی از جلوه‌های بصری دست پیدا کنند.

جالب است بدانید این موضوع که کوجیما برای ساخت بازی از موتور گرافیکی Decima استفاده کرده، تصمیمی از سوی یا مدیران ارشد بخش بازی این شرکت نبوده و استودیو  در ابتدا به سراغ بازیساز ژاپنی رفته و چنین پیشنهادی را مطرح کرده.