اخبار بازی

احتمال عرضه بازی Alien: Blackout برای Nintendo Switch

احتمال عرضه بازی Alien: Blackout برای Nintendo Switch

وی جی مگ: مدت‌ها بود که شایعاتی درباره ساخت نسخه جدید بازی شنیده می‌شد. در حالی که بسیاری منتظر بازگشت دنباله Alien Isolation و شخصیت اصلی آن یعنی آماندا ریپلی برای کنسول‌ها بودند اما در نهایت : Blackout برای پلتفرم اسمارت‌فون‌ها معرفی شد. با تمامی این موارد صحبت‌های رئیس ناشر بازی نشان می‌دهد احتمال عرضه : Blackout برای Nintendo Switch وجود دارد.

به گزارش وی جی مگ، وبسایت Dualshockers به تازگی موفق شده بازی : Blackout را برای دقایقی تجربه کند و در همین حین سوالاتی از TQ Jefferson معاون رئیس کمپانی بپرسد که به عنوان ناشر بازی نام‌برده شناخته می‌شود. یکی از این موارد احتمال انتشار : Blackout برای کنسول‌ها مانند Switch بوده. به خصوص با توجه به این که کنسول هیبریدی نینتندو از صفحه لمسی نیز برخوردار است.

از آن جایی که پلتفرم‌های اصلی بازی در حال حاضر موبایل و اسمارت‌فون‌ها به شمار می‌آیند کنترل آن‌ها نیز برای تجربه روی موبایل بهینه و ساده شده است. رئیس  در پاسخ به سوال مطرح شده این گونه توضیح داد «احتمال عرضه بازی : Blackout برای Nintendo Switch وجود دارد. به نظر من Switch گزینه مناسبی برای انتشار این بازی روی آن است و تاکنون نیز عناوین زیادی بودند که از موبایل و اسمارت‌فون‌ها روی Switch عرضه شدند و بالعکس.»

بازی : Blackout در تاریخ 24 ژانویه 2019 (4 بهمن 97) برای دو پلتفرم و عرضه می‌شود.