شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > بازگشت صداگذار جان مارستون به Red Dead Redemption 2
بازگشت صداگذار جان مارستون به Red Dead Redemption 2
اخبار بازی

بازگشت صداگذار جان مارستون به Red Dead Redemption 2

وی جی مگ: چند هفته بیشتر تا انتشار ساخته جدید Rockstar Games باقی نمانده و شاید تنها سوالی که برای مخاطب‌ها هنوز بی‌پاسخ مانده، بازگشت صداگذار جان مارستون به Red Dead Redemption 2 بود. مسئله‌ای که بالاخره محقق شده و قرار است که صداگذار اصلی این شخصیت که در نسخه قبلی حاضر بود، کار خود یکبار دیگر تکرار کند.

به گزارش وی جی مگ، با نمایش‌های اخیر متوجه شده بودیم که شخصیت جان مارستون در این نسخه نیز حضور دارد اما امروز تایید شد که Rob Weithoff به عنوان صداگذار جان مارستون به Red Dead Redemption 2 بازگشته و قرار است که وظیفه صداگذاری این شخصیت را برای بار دیگر برعهده داشته باشد.

نکته جالب این است که Rob Weithoff سابقه چندانی در صنعت بازی نداشته و با نگاهی به کارنامه او متوجه می‌شویم که تنها در سال 2010 صداگذاری جان مارستون در Red Dead Redemption را برعهده داشته. صداگذاری که با عملکرد خوب خود توانست عمق بیشتری به این شخصیت داده و حالا برای بار دیگر تصمیم گرفته که وظیفه پیشین خود را تکرار کند.

بازی Red Dead Redemption 2 سه هفته دیگر برای PS4 و Xbox One منتشر می‌شود.

بازگشت صداگذار جان مارستون به Red Dead Redemption 2
5 (100%) 1 vote[s]

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات