شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > ورود KFC به صنعت بازی !
ورود KFC به صنعت بازی !
اخبار بازی

ورود KFC به صنعت بازی !

وی جی مگ: رستوران فست فودی KFC به صنعت بازی پا گذاشت و بخش گیمینگ خود را به صورت رسمی احداث کرد.

به گزارش وی جی مگ، رستوران فست فود KFC که با نام کامل Kentucky Fried Chicken شناخته می‌شود بخش گیم خود را به صورت رسمی احداث کرد. این برند با صنعت ویدئوگیم غریبه نبوده و Yo! Noid اولین بازی است که در سال 1990 با همکاری آن‌ها ساخته شد. پس از آن نوبت به ساخت Burger King و عرضه آن در سال 2006 رسید. Sneak King عنوان دیگری بوده که برای پلتفرم‌های Xbox و Xbox 360 منتشر شد.

12 سال از آخرین تجربه KFC در صنعت ویدئوگیم گذشته و در این میان تکنولوژی و سخت‌افزار پیشرفت‌های شگرفی را به خود دیده‌‌اند و همین امر می‌تواند تکته مثبتی برای برندی باشد که به تازگی واحد گیمینگ خود را راه‌اندازی کرده است. با این حال این مجموعه با فرهنگ و بازار گیم غریبه نبوده و باید دید آن‌ها دست به تولید چگونه عناوینی می‌زنند.

ورود KFC به صنعت بازی !
امتیاز شما به این پست

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات