اخبار بازی

یک شرکت حقوقی به دنبال شکایت از سازندگان بازی Fallout 76

یک شرکت حقوقی به دنبال شکایت از سازندگان بازی Fallout 76

وی جی مگ: یک شرکت حقوقی به دنبال شکایت از Bethesda و سازندگان بازی Fallout 76 به دلیل تجارت فریب‌کارانه و پس نگرفتن هزینه بازی اشاره شده است.

به گزارش وی جی مگ، شرکت حقوقی Migliaccio & Rathod LLP که در ایالت واشنگتن دی‌سی واقع است امروز پستی در بلاگش منتشر کرد بدین شرح که آن‌ها مشغول کار و تحقیقات روی یک مورد تجارت فریب‌کارانه مربوط به سازندگان بازی Fallout 76 هستند. «شرکت حقوقی Migliaccio & Rathod LLP در حال بررسی و تحقیقات روی Bethesda Game Studios به دلیل عرضه یک بازی پر از اشکال تحت عنوان Fallout 76 و عدم موافقت برای بازگشت پول به خریداران نسخه PC است که به دلیل مشکلات و ایرادات فنی بسیار، آن را غیر قابل‌ بازی توصیف کرده‌اند. اگرچه اکثر بازی‌های روز دارای خرده مشکلاتی در هنگام انتشار هستند اما Fallout 76 به همراه یک به‌روزرسانی 56 گیگابایتی عرضه شد که دلیلی برای اثبات باگ‌ها و ایرادات بی‌شمار آن است.»

در چند روز گذشته در فضای مجازی چندین نمونه گزارش مبنی بر عدم بازگشت پول توسط Bethesda برای بازی Fallout 76 صورت گرفته است. سازندگان بازی در مورد کاربرانی که خواستار بازگشت پول‌شان شده‌اند اظهار کرد آن‌ها فاقد شرایط لازم برای این کار بودند. بسیاری باور دارند که Bethesda از اتفاقات صورت گرفته آگاهی داشت به همین دلیل عنوان Fallout 76 را روی استیم عرضه نکرد. زیرا در این صورت باید با سیاست‌های استیم مبنی بر بازگشت پول به مشتری در صورت عدم رضایت از کیفیت محصول موافقت می‌کرد.