اخبار بازی

اعلام جزئیاتی جدید از بازی Harry Potter

اعلام جزئیاتی جدید از بازی Harry Potter

وی جی مگ: روز گذشته ویدئویی از بازی جدید در حال ساخت Harry Potter فاش شد که البته هنوز به صورت رسمی معرفی نشده اما شایعات مدعی می‌شوند این اثر توسط Avalanche Software در حال ساخت است و شرکت Warner Bros هم به عنوان ناشر آن شناخته می‌شود. اکنون جزئیاتی جدید از بازی Harry Potter منتشر شده که در صورت تایید صحت آن، نام این بازی در حال ساخت مشخص می‌شود.

به گزارش وی جی مگ، براساس پست منتشر شده از توییتر Lizo Mzimba خبرنگار BBC Entertainment، این بازی نقش‌آفرینی که هنوز رونمایی نیز نشده تحت عنوان Harry Potter Magic Awakened نامیده می‌شود. البته شاید عناوین دیگری هم‌چون Magic Forever نیز در ترکیب اسم بازی وجود داشته باشند. به‌علاوه Mzimba مدعی شده بازی‌های دیگری از سری Harry Potter در حال تولید هستند.

با توجه به جزئیاتی جدید از بازی Harry Potter که منتشر شده عبارت Magic Awakened برای این اثر منطقی و مناسب به نظر می‌رسد. زیرا با توجه به توضیحاتی که از بازی ارائه شده پلیر در نقش  شخصیتی که شاگرد سال پنجم در مدرسه هاگوارتز است قرار می‌گیرد و قدرت پنهان منحصر به فردی را درون خود در اختیار دارد. قدرتی که اجازه می‌دهد این جادوگر بتواند قدرت‌های شدید باستانی که تاثیر بزرگی روی دنیای جادویی خواهند داشت را ردگیری نماید.