اخبار بازی

اظهار نظر جدید مد میکلسن درباره Death Stranding

اظهار نظر جدید مد میکلسن درباره Death Stranding

وی جی مگ: هیدئو کوجیما همواره عادت دارد تا قبل از انتشار آثارش، جزئیات را تا حد ممکن به صورت مبهم نگه دارد. همین مورد برای بازی Death Stranding که به صورت انحصاری برای در حال توسعه است نیز صدق می‌کند. با این حال گیمرها و مخاطبین تنها افرادی نیستند که نمی‌دانند این بازی از چه قرار است زیرا گفته‌های جدید مد میکلسن درباره بیان می‌دارد او هم در رابطه با این بازی گیج شده است.

به گزارش وی جی مگ، مد میکلسن به تازگی گفتگویی با وبسایت Polygon داشته و در آن در خصوص مسائل مختلفی صحبت کرده است که سرانجام بحت  هم پیش کشیده شد. مد میکلسن درباره توضیح داد که هنگامی که با کوجیما برای ایفای نقش در بازی ملاقت کرد و حضور در آن را پذیرفت برای مدتی (و حتی گاهی اکنون) در رابطه بازی گیج و سردرگم بوده زیرا فهمیدن تفکر کوجیما بسیار سخت و دشوار است. این بازیگر شناخته شده که یکی از نقش‌های اساسی ساخته جدید Kojima Productions ایفا خواهد کرد گفت. «در ابتدا هیچ ایده‌ای نداشتم که این شخص در مورد چه چیزی صحبت می‌کند.»

«پس از ملاقات با کوجیما، از اطرافیانم و افرادی که جوان‌تر هستند در رابطه با کوجیما پرس‌ و جو کردم و تمامی این افراد به من می‌گفتند کوجیما پدرخوانده دنیای بازی‌های ویدئویی به شمار می‌رود و مشخص شد این فرد یک نابغه است. هر کاری که او در حال انجام بوده و یا با همکاری یکدیگر در حال انجام هستیم شخصا چیزی مشابه آن را مشاهده نکردم. او هنوز سعی می‌کند طرح موجود پشت بازی  را به من بفهماند در حالی که من مثل یک احمق به او نگاه می‌کنم و درخواست می‌کنم تا او باری دیگر توضیح دهد. جهان او جزئیات بسیاری دارد. هنگامی که کار به انجام می‌رسد همه چیز منطقی بوده اما تا پیش از آن، درک گفته‌ها و تفکرات او بسیار دشوار است.»