اخبار بازی

منتظر اخبار جدیدی از بازی MediEvil Remake باشید

منتظر اخبار جدیدی از بازی MediEvil Remake باشید

وی جی مگ: در انتهای مراسم PSX 2017 در سال گذشته بود که شرکت سونی خبر از بازسازی قسمت اول MediEvil برای کنسول PS4 داد. عنوانی که در سال 1998 برای PS1 عرضه شد. اما از سال گذشته تاکنون هیچ گونه اطلاعات جدیدی درباره این بازسازی منتشر نشده بود. موردی که قرار است به‌زودی تغییر کرده و اخبار جدیدی از بازی MediEvil Remake به اشتراک گذاشته شود.

به گزارش وی جی مگ، در طول آخرین پادکست رسمی Playstation که در بلاگ این برند منتشر شده اعلام شد رئیس استودیوهای داخلی سونی یعنی آقای شان لیدن به‌زودی به‌روزرسانی و اخبار جدیدی از بازی MediEvil Remake را به اشتراک می‌گذارد. در حال حاضر مشخص نیست این اخبار و اطلاعات جدید دقیقا چه مواردی خواهند بود اما مسئولان سونی وعده دادند اطلاعات بزرگی از این بازسازی منتشر می‌شود. می‌توان انتظار داشت این اخبار جدید اعلام تاریخ عرضه یا حداقل انتشار دومین تریلر از بازسازی MediEvil که به زمان تقریبی عرضه بازی نیز اشاره کند باشد.

در حالت کلی می‌شد متصور شد این اطلاعات جدید در جریان مراسم 2018 Playstaton Experience منتشر شود اما از آن جایی که سونی امسال این رویداد را برگزار نمی‌کند باید منتظر ماند و دید چه زمانی شان لیدن اخبار جدید وعده داده شده را در دسترس مخاطبین و طرفداران این سری بازی قدیمی قرار می‌دهد.

امتیاز شما به این پست

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

تبلیغات