اخبار بازی

اظهار نظر جالب کارگردان فیلم Metal Gear Solid درباره Death Stranding

اظهار نظر جالب کارگردان فیلم Metal Gear Solid درباره Death Stranding

وی جی مگ: هر کسی که تاکنون Death Stranding را تجربه کرده و یا آن را مشاهده کرده از مبهوت شدن خود سخن گفته است. همین مورد برای کارگردان فیلم Metal Gear Solid هم صدق می‌کند که ظاهرا پس از تجربه اثر مورد انتظار هیدئو کوجیما شگفت زده شده است.

به گزارش وی جی مگ، جوردن ووگت رابرتز کارگردان فیلم Metal Gear Solid که سابقه ساخت فیلم Kong: Skull Island را هم در کارنامه دارد در توییتر تصویری از خود به همراه هیدئو کوجیما و یوجی شینکاوا به اشتراک گذاشت و اعلام کرد که سرانجام توانست  را بازی کند. «سرانجام هیدئو کوجیما اجازه داد را تجربه کنیم. دنیای این بازی در سطح دیگری قرار دارد. به طوری که انگار کوجیما و شینکاوا به طور کامل این دنیا را پایه‌گذاری کرده باشند.»

ووگت رابراتز در ادامه به مقایسه  با فیلم Mad Max: Fury Road پرداخت که چطور ساخته جرج میلر هم پس از تماشا او را شگفت زده کرده بود و این که چگونه چنین اثری می‌تواند وجود خارجی داشته باشد. «به خاطر دارید که چطور Fury Road مغزتان را منفجر کرد در حالی که در حالتی متشکرانه از خود می‌پرسیدید چگونه چنین اثری خلق شده است. باید بگویم شما هنوز آمادگی آن چه که ارائه می‌کند را ندارید.»

عنوان مورد انتظار  برای مدت‌هاست که توسط استودیو Kojima Productions به صورت انحصاری برای در حال توسعه بوده و هم‌چنان زمان انتشار مشخصی ندارد.