شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > واکنش نویسنده کتاب Metro 2033 به حواشی اخیر Metro Exodus
اخبار بازی

واکنش نویسنده کتاب Metro 2033 به حواشی اخیر Metro Exodus

واکنش نویسنده کتاب Metro 2033 به حواشی اخیر Metro Exodus

وی جی مگ: در چند روز گذشته صحبت‌های فراوانی پیرامون حواشی اخیر Metro Exodus و عرضه انحصاری آن روی Epic Games Store صورت گرفته است. علاوه‌بر Valve و THQ Nordic اکنون نوبت به واکنش نویسنده کتاب Metro 2033 رسیده که ظاهرا او هم چندان از تصمیم گرفته شده رضایت ندارد.

به گزارش وی جی مگ، دیمیتری گلوخوفسکی نویسنده مجموعه‌ رمان‌های Metro بوده که البته همواره با استودیو 4A Games برای ساخت بازی‌های این سری مشارکت داشته است. این نویسنده با انتشار پستی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام به حواشی اخیر Metro Exodus واکنش نشان داد. گلوخوفسکی در این پست عکسی از قطاری که در تریلر اخیر بازی به نمایش درآمده را به اشتراک گذاشت و با ضمیمه این تیتر نوشت «ظاهرا Steam (که در لغت به معنی بخار است) به اندازه‌ای نبوده که برای قطار بخاری ما کافی باشد.»

کامنت‌های گذاشته در زیر این پست شامل جواب‌های مختلفی می‌شد. عده‌ای از این تصمیم مبنی بر عرضه انحصاری Metro Exodus روی Epic Games Store و عدم انتشار آن روی Steam دفاع کرده و عده‌ای دیگر هم موضع متقابلی داشتند. در این میان در پاسخ به یکی از کاربرها که نوشته بود «Lol..شما در حال کشتن فرنچایز خودتان هستید» گلوخوفسکی اظهار کرد «خیر من کنار ایستاده‌ام و نظاره‌گر کشته شدن آن هستم». این پاسخ پس از مدتی حذف گردید و توسط یکی از کاربران Reddit به اشتراک گذاشته شد.

با تمامی این توضیحات به نظر می‌رسد دیمیتری گلوخوفسکی هم از تصمیم اتخاذ شده کمپانی Deep Silver رضایت ندارد. اثر مورد بحث در تاریخ 15 فوریه 2019 (26 بهمن 97) برای پلتفرم‌های Xbox One، PS4 و PC عرضه می‌شود.

0
به اشتراک بگذارید

۱ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید