اخبار بازی

اعلام سیستم مورد نیاز بازی Metro Exodus برای PC

اعلام سیستم مورد نیاز بازی Metro Exodus برای PC

وی جی مگ: حول و حوش 20 روز تا انتشار سومین قسمت از مجموعه تحت عنوان  Exodus باقی مانده است. اکنون استودیو توسعه‌دهنده یعنی 4A Games سیستم مورد نیاز برای PC را اعلام کرده است.

به گزارش وی جی مگ، مشخصات اعلام شده به چهار بخش حداقل، پیشنهادی، کیفیت بالا و کیفیت عالی تقسیم‌بندی می‌شود. در نگاه کلی مشخصات اعلام شده برای سیستم مورد نیاز بازی Metro Exodus معقول به نظر رسیده با این حال برای اجرا بازی روی سیستم پیشنهادی و یا بالاتر به سخت‌افزار قدرتمندی احتیاج خواهید داشت. برای مثال برای اجرا بازی روی حالت پیشنهادی که به صورت 1080p و 60 فریم اجرا می‌شود به پردازنده Intel Core i7-4770K به همراه 8 گیگ رم و هم‌چنین کارت گرافیک Nvidia GeForce GTX 1070 یا RTX 1060 با حافظه 8 گیگابایتی نیاز دارید.

برای اجرا بازی روی بهترین کیفیت ممکن که شامل وضوح تصویر 4K و فریم‌‍ریت 60 می‌شود به پردازنده Intel Core i9-9900K با 16 گیگ رم به همراه کارت گرافیک Nvidia RTX 2080Ti با حافظه 11 گیگابایتی احتیاج دارید. لازم به ذکر است بازی  Exodus از تکنولوژی نورپردازی Ray Tracing حاضر در کارت‌های گرافیکی Nvidia RTX نیز پشتیبانی می‌کند.

عنوان Exodus در تاریخ 15 فوریه 2019 (26 بهمن 97) برای پلتفرم‌های Xbox One، و PC عرضه می‌شود.

فرداد معبودی

فرداد معبودی

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
Daniyal Bleszinski

خواهشا عکس‌ها رو با کیفیت بیشتری منتشر کنید که قابل دیدن باشه.