اخبار بازی

اطمینان ناشر Metro Exodus از موفقیت این بازی در ترافیک ابتدای 2019

اطمینان ناشر Metro Exodus از موفقیت این بازی در ترافیک ابتدای 2019

وی جی مگ: روز 15 فوریه 2019 به نوعی میدان نبرد تبدیل شده است. در سال جاری چهار بازی بزرگ و قابل توجه برای عرضه در همین روز برنامه‌ریزی شده و از این رو انتشار هر یک ممکن است موفقیت بازی دیگر را با خطر مواجه کند. با این حال ناشر Metro Exodus از موفقیت این بازی در روز نام‌برده و ترافیک ابتدای 2019 اطمینان دارد.

به گزارش وی جی مگ، علاوه‌بر نسخه جدید Metro، عناوین Crackdown 3، Jump Force و Far Cry: New Dawn بازی‌هایی هستند که قرار است تمامی‌شان در روز مذکور عرضه شوند. به‌علاوه Anthem محصول استودیو Bioware دیگر اثر مورد انتظاری است که انتشار آن هم برای فوریه تاریخ خورده است. تمامی این توضیحات این سوال را در ذهن تداعی می‌کند چکونه بازی تک‌نفره داستان‌محوری مانند Metro Exodus می‌تواند در مقابل بازی‌های بزرگ دیگر شانس موفقیت داشته باشد ؟

Huw Beynon مدیر جهانی کمپانی Deep Silver در پاسخ به این سوال اظهار کرد که او و ناشر Metro Exodus از موفقیت این بازی اطمینان داشته زیرا این بازی مخاطب خاص خودش را دارد که مدت‌ها منتظر نسخه جدید این مجموعه بوده است. «ما از کیفیتی که بازی که در حال حاضر داشته راضی بوده و قصد داریم آن را عرضه کنیم. من چندان نگران بازی‌های دیگر نیستم که قرار است همزمان با ساخته استودیو 4A Games منتشر شوند. محصول یک بازی کامل و تجربه‌ای داستان‌محور است. به نظر من مخاطب این بازی افرادی هستند که پیش از این از عناوینی مانند Horizon: Zero Dawn و یا Witcher لذت بردند. عناوینی که داستان و فضایی بزرگسالانه و جدی را ارائه می‌کنند.»

«شاید نسخه جدید Far Cry را رقیبی برای Metro در نظر بگیرید. زیرا این بازی هم فضایی پس‌آخرزمانی دارد. اما شخصا معتقد هستم این مقایسه بسیار سطحی است. به نظر من مخاطبین می‌دانند که Metro جهانی غنی و باورپذیر را به همراه داستان‌سرایی عمیق ارائه می‌کند. این بازی از روی مجموعه رمان‌های Metro ساخته شده و در حین کار، ما این مزیت را داشتیم که با نویسنده کتاب یعنی دیمیتری گلوخوفسکی همکاری کنیم که عناصر ادبیاتی را به روح اثر تزریق کرده است. محصول ما بسیار متفاوت از عناوین دیگری است که قرار است در یک ماه آینده در بازار عرضه شود.»

بازی Metro Exodus در تاریخ 15 فوریه 2019 (26 بهمن 97) برای پلتفرم‌های Xbox One، PS4 و PC عرضه می‌شود.

فرداد معبودی

فرداد معبودی

۲ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید
  • راست میگه بهر حال
    همه ما که مترو ۲۰۳۳ و مترو last light رو بازی،کردیم نمیتونیم ب همین راحتی از این بازی بگذریم
    و این نمیتونه دلیلی باشه که بازی با کیفیت مطلوب ساخته نشه بخصوص در زمینه گیم پلی

  • والا به شخصه گیم پلی رو دیدم خیلی حال کردم

    بشدت منتظرم بیاد بعد از مدت ها یه حالی بکنیم