اخبار بازی

عرضه انحصاری Metro Exodus در Epic Games Store

عرضه انحصاری Metro Exodus در Epic Games Store
Metro Exodus Gas Mask Watermark

وی جی مگ: بر تعداد بازی‌هایی که به صورت انحصاری در Epic Games Store عرضه می‌شود روز به روز افزوده می‌شود. امروز هم کمپانی Deep Silver از عرضه انحصاری Metro Exodus در Epic Games Store خبر داد و اعلام کرد خبری از انتشار این اثر اول شخص شوتر در Steam نخواهد بود.

به گزارش وی جی مگ، افرادی که پیش از این بازی نام‌برده را از طریق Steam و یا هر پلتفرم دیگری برای PC پیش‌خرید کردند کمپانی Deep Silver به خرید انجام شده توسط این افراد متعهد خواهد بود. چنان‌چه پیش از این Metro Exodus را روی Steam پیش‌خرید کرده بودید قادر خواهید بود در روز عرضه به بازی دسترسی پیدا کنید. این مورد شامل بسته‌های الحاقی بازی هم می‌شود. برای مثال شخصی که بازی را روی پلتفرم Valve در اختیار داشته باشد خرید محتویات قابل دانلودی که پس از عرضه بازی منتشر می‌شوند نیز برای او مقدور خواهد بود. با این حال از امروز دیگر امکان پیش‌خرید بازی در Steam وجود نخواهد داشت.

شرکت Deep Silver هم‌چنین اعلام کرد دو بازی Metro 2033 Redux و Metro Last Light Redux در سال جاری در Epic Games Store منتشر خواهند شد. لازم به اشاره است بازی Metro Exodus در Epic Games Store با قیمت 50 دلار در دسترس قرار می‌گیرد. در حالی که قیمت بازی در Steam معادل 60 دلار است.

عنوان Metro Exodus در تاریخ 15 فوریه 2019 (26 بهمن 97) برای پلتفرم‌های Xbox One، PS4 و PC عرضه می‌شود.

عرضه انحصاری Metro Exodus در Epic Games Store
4 (80%) 4 vote[s]

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

تبلیغات