اخبار بازی

عرضه انحصاری Metro Exodus در Epic Games Store

عرضه انحصاری Metro Exodus در Epic Games Store

وی جی مگ: بر تعداد بازی‌هایی که به صورت انحصاری در عرضه می‌شود روز به روز افزوده می‌شود. امروز هم کمپانی Deep Silver از عرضه انحصاری Metro Exodus در خبر داد و اعلام کرد خبری از انتشار این اثر اول شخص شوتر در Steam نخواهد بود.

به گزارش وی جی مگ، افرادی که پیش از این بازی نام‌برده را از طریق Steam و یا هر پلتفرم دیگری برای پیش‌خرید کردند کمپانی Deep Silver به خرید انجام شده توسط این افراد متعهد خواهد بود. چنان‌چه پیش از این  را روی Steam پیش‌خرید کرده بودید قادر خواهید بود در روز عرضه به بازی دسترسی پیدا کنید. این مورد شامل بسته‌های الحاقی بازی هم می‌شود. برای مثال شخصی که بازی را روی پلتفرم Valve در اختیار داشته باشد خرید محتویات قابل دانلودی که پس از عرضه بازی منتشر می‌شوند نیز برای او مقدور خواهد بود. با این حال از امروز دیگر امکان پیش‌خرید بازی در Steam وجود نخواهد داشت.

شرکت Deep Silver هم‌چنین اعلام کرد دو بازی Metro 2033 Redux و Metro Last Light Redux در سال جاری در  منتشر خواهند شد. لازم به اشاره است بازی  در با قیمت 50 دلار در دسترس قرار می‌گیرد. در حالی که قیمت بازی در Steam معادل 60 دلار است.

عنوان در تاریخ 15 فوریه 2019 (26 بهمن 97) برای پلتفرم‌های ، PS4 و عرضه می‌شود.