شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > موسس Blizzard کمپانی Activision را ترک می‌کند
اخبار بازی

موسس Blizzard کمپانی Activision را ترک می‌کند

موسس Blizzard کمپانی Activision را ترک می‌کند

وی جی مگ: ناشر مجموعه بازی Call of Duty‌ روزهای خوبی را پشت سر نمی‌گذارد و به تازگی اعلام شده که موسس Blizzard کمپانی Activision را طی ماه‌های آینده ترک می‌کند. اتفاقاتی که مطمئنا ارتباط مستقیمی با حواشی اخیر Blizzard در زمان معرفی Diablo Immortal و پایان کار روی بازی Heroes of the Storm دارد.

به گزارش وی جی مگ، سال گذشته مایک مورهیم یکی از موسس‌های Blizzard اعلام کرد که از جایگاه خود به عنوان مدیر این استودیو کناره‌گیری می‌کند و جی‌الن برک موقعیت شغلی او را برعهده می‌گیرد. موسس Blizzard هرچند دیگر نقشی مدیریتی نداشت اما اعلام کرد که در هیئت مدیره باقی مانده و نقش مشاور و ناظر را برعهده می‌گیرد.

با این حال آخرین گزارش‌ها از گیم‌اینفورمر نشان می‌دهد که مورهیم قصد ترک کمپانی Activision را دارد. هنوز دلیل روشنی برای این موضوع اعلام نشده اما بسیاری اعتقاد دارند که فشارهای مدیریتی Activision روی Blizzard که با افت کاری آنها همراه شده، دلیل اصلی این مسئله است.

طی هفته‌های اخیر دو مدیر رده بالای Activision این کمپانی را برای حضور در Netflix و Square Inc ترک کردند و حالا انتظار می‌رود که موسس Blizzard نیز این کمپانی را در ماه آپریل آینده ترک کند.

به اشتراک بگذارید

۱ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید