اخبار بازی

زمان اکران فیلم Monster Hunter مشخص شد

زمان اکران فیلم Monster Hunter مشخص شد

وی جی مگ: با اعلام شرکت  زمان اکران Monster Hunter مشخص شد. ی که سال گذشته تنها چند عکس از آن منتشر شد و تاکنون اطلاعات چندانی پیرامون آن به اشتراک گذاشته نشده بود.

به گزارش وی جی مگ، زمان اکران برابر با 4 سپتامبر 2020 اعلام شده است. ی که به گفته کپکام توسط Paul W. S. Anderson کارگردانی می‌شود که ساخت چند نسخه از ‌های Resident Evil را هم در کارنامه دارد. Milla Jovovich که در پیش از این نقش آلیس را در مجموعه ‌های Resident Evil ایفا کرده بود در  هم نقش اصلی را برعهده دارد. به‌علاوه بازیگران دیگری مانند Diego Boneta، Ron Perlman و Tony Jaa هم Jovovich را در این همراهی می‌کنند.

طرح کلی سینمایی  بدین شرح است که در آن تعدادی از سربازان United Nations از طریق یک پرتال به درون بُعد دیگری سقوط می‌کنند و سپس متوجه می‌شوند در دنیایی قرار دارند که توسط هیولاهای عظیم‌الجثه احاطه شده است. پس از آن، این سربازان باید سعی کنند علاوه‌بر زنده ماندن راهی پیدا کنند تا پرتال اشاره شده را ببندند تا بدین طریق مانند عبور هیولاها از آن و خرابی سیاره زمین شوند.

پس از منتشر شدن اولین تصاویر ، طرفداران چندان از آن استقبال نکردند و مدعی شدند بسیاری از عناصر استفاده شده در هم‌چون لباس‌ها و موارد دیگر به مجموعه بازی  وفادار نبوده است.