شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > فروش بازی Monster Hunter World به 10 میلیون نسخه رسید
فروش بازی Monster Hunter World به 10 میلیون نسخه رسید
اخبار بازی

فروش بازی Monster Hunter World به 10 میلیون نسخه رسید

وی جی مگ: کمپانی Capcom به صورت رسمی تایید کرد که فروش بازی Monster Hunter World به 10 میلیون نسخه رسید. این اولین بازی کمپانی ژاپنی است که توانسته به چنین آماری برسد. بازی که در آگوست گذشته برای PC نیز منتشر شد و به خوبی مورد توجه مخاطب‌ها قرار گرفت.

به گزارش وی جی مگ، گزارش مالی کمپانی Capcom در کنار نشان دادن این موضوع که آمار فروش بازی Monster Hunter World به 10 میلیون نسخه رسیده، این موضوع را نیز مشخص کرده که فروش خالص این ناشر ژاپنی با افزایشی 28.5 درصدی در نیمه ابتدایی سال 2018 همراه شده و به 43.3 میلیون ین رسیده.

درآمد عملیاتی Capcom نیز در همین بازه زمانی به 10.5 میلیون ین رسیده که در تاریخ این شرکت برای سه ماه دوم یک سال بی‌سابقه است. جدای از 10 میلیون نسخه فروش بازی Monster Hunter World، کپکام Monster Hunter Generations Ultimate برای Nintendo Switch را دیگر عامل عملکرد خوب خود در ماه‌های اخیر معرفی کرده.

از سویی به این موضوع نیز اشاره شده که دو بازی Street Fighter 30th Anniversary Collection و Mega Max X Legacy Collection نیز در زمینه فروش عملکرد خوبی داشته‌اند.

فروش بازی Monster Hunter World به 10 میلیون نسخه رسید
امتیاز شما به این پست

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات