شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > شایعه: بازی Mortal Kombat 11 در حال ساخت است
شایعه: بازی Mortal Kombat 11 در حال ساخت است
اخبار بازی

شایعه: بازی Mortal Kombat 11 در حال ساخت است

وی جی مگ: آخرین نسخه منتشر شده از سری بازی Mortal Kombat قسمت دهم این مجموعه بود که با موفقیت و استقبال زیادی همراه شد. از آن جایی که چند سالی است از عرضه این بازی می‌گذرد طرفداران به دنبال انتشار قسمتی جدید از این سری فایتینگ هستند. اکنون براساس اطلاعات جدید به نظر می‌رسد بازی Mortal Kombat 11 در حال ساخت باشد.

به گزارش وی جی مگ، به تازگی در جریان برگزاری همایش Mo Game Con در شهر میسوری، وبسایت Real Gamer Newz با Richard Divizio و Master Daniel Pesina که هر دو پیش از این سابقه انجام وظیفه موشن کپچر برای عناوین گذشته سری بازی Mortal Kombat را داشته گفتگویی انجام داده و Pesina که به عنوان استاد کونگ‌فو و تای‌چی در مدرسه ووشو شیکاگو هم شناخته می‌شود تایید کرد که بازی Mortal Kombat 11 در حال ساخت بوده و برادر و شاگردانش در حال انجام کار موشن کپچر برای این بازی هستند.

باید توجه کرد هنوز هیچ گونه موردی توسط سازندگان بازی یعنی استودیو Neatherrealm Studios مورد تایید قرار نگرفته و سکوت سازندگان آن در خصوص معرفی قسمت جدید نشان می‌دهد هنوز راه زیادی تا رونمایی و عرضه بازی مانده است. بنابراین تا انتشار اخبار رسمی از سوی سازندگان این خبر را تنها به عنوان شایعه در نظر بگیرید.

شایعه: بازی Mortal Kombat 11 در حال ساخت است
5 (100%) 1 vote

۱ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات