اخبار بازی

فهرست کامل شخصیت‌های Mortal Kombat 11 لو رفت

فهرست کامل شخصیت‌های Mortal Kombat 11 لو رفت

وی جی مگ: باری دیگر فهرست کامل شخصیت‌های Mortal Kombat 11 لو رفت و مشخص شد در هنگام عرضه چه شخصیت‌هایی در این بازی فایتینگ حضور خواهند داشت.

به گزارش وی جی مگ، این اطلاعات در ابتدا در صفحه اصلی بازی در فروم Reddit منتشر شد و سپس به دلایلی نامشخصی حذف گردید. اما پیش از حذف شدن، یکی از کاربران فروم ResetEra اسکرین شاتی از آن تهیه کرد و در فروم مذکور به اشتراک گذاشت. همان‌طور که در پایین مشاهده می‌کنید صحت این تصویر به نسبت موارد قبلی بیشتر به نظر می‌رسد. هم‌چنین ظاهرا این اسکرین شات از نسخه‌های قدیمی‌تر بازی تهیه شده که بدون تصویر بودن برخی از شخصیت‌ها را توجیه می‌کند. جایگاه‌های خالی نیز احتمالا برای شخصیت‌هایی که از طریق بسته الحاقی به بازی اضافه خواهند شد تعبیه شده است.

چنان‌چه فهرست کامل شخصیت‌های 11 که در این اسکرین شات به نمایش در آمده دقیق باشند آن‌گاه می‌توان اظهار کرد سه شخصیت مخفی نیز Shang Tsung، Mileena و Shinnok باشند که پیش از این به دو مورد آن‌ها اشاراتی شده بود. باید توجه کرد اگر این لیست نهایی باشد نارضایتی برخی از طرفداران را نیز به دنبال خواهد داشت زیرا عدم حضور برخی از مبارز‌ها هم‌چون Rain یا Reptile به چشم می‌خورد. با این حال احتمال آن وجود دارد که هر دو شخصیت از طریق بسته الحاقی به ساخته جدید NetherRealm اضافه شوند.

عنوان 11 در تاریخ 23 آپریل 2019 (3 اردیبهشت 98) برای پلتفرم‌های Nintendo Switch، Xbox One، PS4 و منتشر شود.

فرداد معبودی

فرداد معبودی

2 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
احسان

چرا اخه raiden نباید باشه اصلا mortal kombat بدون raiden معنی نمیده

علی قبولیان

دکتر چشم بگیرم برات داداش؟ بقل ساب زیرو کیه پس؟:|