اخبار بازی

فهرست کامل شخصیت‌های Mortal Kombat 11 لو رفت

فهرست کامل شخصیت‌های Mortal Kombat 11 لو رفت

وی جی مگ: باری دیگر فهرست کامل شخصیت‌های Mortal Kombat 11 لو رفت و مشخص شد در هنگام عرضه چه شخصیت‌هایی در این بازی فایتینگ حضور خواهند داشت.

به وی جی مگ، این اطلاعات در ابتدا در صفحه اصلی بازی در فروم Reddit منتشر شد و سپس به دلایلی نامشخصی حذف گردید. اما پیش از حذف شدن، یکی از کاربران فروم ResetEra اسکرین شاتی از آن تهیه کرد و در فروم مذکور به اشتراک گذاشت. همان‌طور که در پایین مشاهده می‌کنید صحت این تصویر به نسبت موارد قبلی بیشتر به نظر می‌رسد. هم‌چنین ظاهرا این اسکرین شات از نسخه‌های قدیمی‌تر بازی تهیه شده که بدون تصویر بودن برخی از شخصیت‌ها را توجیه می‌کند. جایگاه‌های خالی نیز احتمالا برای شخصیت‌هایی که از طریق بسته الحاقی به بازی اضافه خواهند شد تعبیه شده است.

چنان‌چه فهرست کامل شخصیت‌های Mortal 11 که در این اسکرین شات به نمایش در آمده دقیق باشند آن‌گاه می‌توان اظهار کرد سه شخصیت مخفی نیز Shang Tsung، Mileena و Shinnok باشند که پیش از این به دو مورد آن‌ها اشاراتی شده بود. باید توجه کرد اگر این لیست نهایی باشد نارضایتی برخی از طرفداران را نیز به دنبال خواهد داشت زیرا عدم حضور برخی از مبارز‌ها هم‌چون Rain یا Reptile به چشم می‌خورد. با این حال احتمال آن وجود دارد که هر دو شخصیت از طریق بسته الحاقی به ساخته NetherRealm اضافه شوند.

عنوان Mortal 11 در تاریخ 23 آپریل 2019 (3 اردیبهشت 98) برای پلتفرم‌های Nintendo Switch، Xbox One، و PC منتشر شود.

0 0 رای ها
Article Rng
فرداد معبودی

فرداد معبودی

2 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
احسان
احسان
میهمان
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ۱۳:۱۲

چرا اخه raiden نباید باشه اصلا mortal kombat بدون raiden معنی نمیده

علی قبولیان
A.O
عضو
پاسخ به  احسان
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ۱۹:۱۶

دکتر چشم بگیرم برات داداش؟ بقل ساب زیرو کیه پس؟:|