اخبار بازی

چرا Kronika در داستان Mortal Kombat 11 نقش کلیدی دارد ؟

چرا Kronika در داستان Mortal Kombat 11 نقش کلیدی دارد ؟

وی جی مگ: در ویدئوهای متعدد به خصوص ویدئو داستانی که از Mortal Kombat 11 در رویداد رونمایی آن منتشر شد متوجه بازگشت تعدادی از شخصیت‌های قدیمی این سری به بازی نام‌برده شدیم. هم‌چنین نمایش بازی بیان می‌داشت شخصیت Kronika در داستان Mortal Kombat 11 نقش کلیدی ایفا خواهد کرد.

به گزارش وی جی مگ، این شخصیت اولین باس مونث مجموعه Mortal Kombat محسوب می‌شود. Kronika توانایی کنترل زمان را در اختیار دارد. نگهدارنده زمان در حالت کلی قدرتمند بوده با این حال Kronika این توانایی و قدرت را دارد تا تمامی آنچه را که در مورد داستان سری Mortal Kombat می‌دانیم تغییر دهد. حضور Kronika در داستان Mortal Kombat 11 می‌تواند به معنی بازگشت تمامی شخصیت‌هایی باشد که در گذشته به طریقی حذف شدند.

در نمایش بازی مشاهده می‌شود که Kronika برنامه بزرگی دارد تا خشم‌‌ش را به درون EarthRealm آزاد کند. این شخصیت این قابلیت را دارد تا تمامی حوادث گذشته، کینه و دشمنی‌ها و پیروزی‌ها را معکوس کند. هم‌چنین می‌تواند به شایعات بازگشت احتمالی Jade هم رنگ واقعیت ببخشد. عنوان Mortal Kombat 11 توسط استودیو NetherRealm در حال توسعه بوده و برای عرضه در تاریخ 23 آپریل 2019 (3 اردیبهشت 97) برنامه‌ریزی شده است. ، ، PS4 و هم پلتفرم‌های مقصد آن به شمار می‌روند.

فرداد معبودی

فرداد معبودی

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
m

نوب رو نذارن تو بازی حلالشون نمکنم