اخبار بازی

انتشار اولین تصاویر از بازی Mortal Kombat 11

وی جی مگ: شب گذشته و در جریان برگزاری مراسم انتخاب بهترین بازی‌های سال تحت عنوان The Game Awards بازی Mortal Kombat 11 به صورت رسمی معرفی شد. اکنون صفحه پیش خرید آن در فروشگاه استیم بالا آمده که حاوی اولین تصاویر از بازی 11 و جزئیات دیگری در خصوص گرافیک و بخش داستانی می‌شود.

به گزارش وی جی مگ، به دنبال معرفی این اثر فایتیگ توسعه‌دهندگان آن در استودیو NetherRealm اعلام کردند قابلیت شخصی‌سازی کاراکترها به بازی  11 اضافه شده و به نسبت گذشته نیز گسترش یافته است. اولین تصاویر از بازی 11 بسیار خیره‌کننده به نظر می‌رسند. در صفحه خرید بازی در استیم ذکر شده که این عنوان از یک انجین گرافیکی جدید استفاده می‌کند. استفاده از این انجین سبب می‌شود پلیر در هنگام تجربه بازی به حدی به مبارزات نزدیک شود که آن را به صورت کاملا طبیعی احساس کند.

هم‌چنین ذکر شد که این عنوان شامل شخصیت‌های جدید و کاراکترهای قدیمی این مجموعه خواهد بود. بخش داستانی نیز باری دیگر به 11 باز خواهد گشت. انتشار جزئیات بیشتر از این عنوان مورد انتظار قرار است طی رویدادی در 17 ژانویه صورت بگیرد. عنوان نام‌برده در تاریخ 23 آپریل 2019 برای پلتفرم‌های Nintendo Switch، ، و PC عرضه می‌شود.