اخبار بازی

سازنده نسخه Nintendo Switch بازی Mortal Kombat 11 مشخص شد

سازنده نسخه Nintendo Switch بازی Mortal Kombat 11 مشخص شد

وی جی مگ: پیش از این ساخت و عرضه نسخه Nintendo Switch بازی Mortal Kombat 11 مورد تایید قرار گرفته بود. در حالی که استودیو  توسعه نسخه‌های ، PS4 و PC را در برعهده دارد امروز مشخص شد که ساخت نسخه Switch توسط استودیو دیگری دنبال می‌شود تا توسعه نسخه‌های مختلف همزمان انجام شود.

به گزارش وی جی مگ، ترور تراب تهیه‌کننده 11 در مصاحبه اخیر خود از علاقه شخصی‌اش به کنسول Switch و تجربه بازی‌ها با Joy-Conهای آن گفت. تراب در پاسخ به سوالی توضیح داد که نسخه Nintendo Switch بازی 11 کمی کاهش گرافیکی و بصری خواهد داشت تا بازی به نرمی اجرا شود. او ادامه داد که این نسخه به صورتی شگفت‌انگیز اجرا می‌شود. تراب اظهار کرد این نسخه توسط توسعه پیدا نمی‌کند و ساخت آن برعهده استودیو Shiver Entertainment است. تولید تمامی نسخه‌ها به صورت همزمان انجام می‌شود و Shiver Entertainment به نوعی NetherRealm را در توسعه بازی یاری می‌کند.

کمپانی Shiver Entertainment در سال 2012 تاسیس شد. در رزومه کاری این کمپانی ساخت عناوین چشمگیری برای موبایل، تبلت‌ و PC دیده می‌شود. John Schappert مدیرعامل کنونی این شرکت بوده که در گذشته به عنوان مدیر ارشد عملیاتی EA و Zynga و هم‌چنین رئیس Xbox در مایکروسافت فعالیت داشته است.

بازی 11 در تاریخ 23 آپریل 2019 (3 اردیبهشت 97) برای پلتفرم‌های PS4، ، Nintendo Switch و PC عرضه می‌شود.