اخبار بازی

اطلاعاتی جدید از داستان بازی Mortal Kombat 11

اطلاعاتی جدید از داستان بازی Mortal Kombat 11

وی جی مگ: پس از معرفی بازی Mortal Kombat 11 سازندگان آن در استودیو NetherRealm اعلام کردند که داستان این اثر مخصوصا با توجه به شخصیت‌های جدیدی که معرفی شدند در زمان‌های مختلف دنبال می‌شود. اکنون اد بون خالق این سری جزئیات دیگری از داستان بازی Mortal Kombat 11 به اشتراک گذاشته که بیان می‌دارد گذشته این مجموعه چگونه می‌تواند گسترش و تغییر پیدا کند.

به گزارش وی جی مگ، بون در پیش‌نمایش جدیدی که از بازی در PlayStation Blog منتشر شد توضیح داد «ما درباره تمامی رویدادهایی که در MK2, MK1 و MK3 رخ داده و قرار دادن آن درون تایم‌لاین فعلی بازی صحبت می‌کنیم. زمان در بازی دچار حرکت‌های متعدد می‌شود که باعث می‌شود شخصیت‌ها با حالت‌های قبلی خود ملاقات داشته باشند. برای مثال Liu Kang جوان با Liu Kang بازگشته از مرگ دیدار می‌کند که بسیار جالب است.» هنگامی که صحبت از Kronika شخصیت منفی بازی جدید شد اد بون توضیح داد که نقشه‌های او مبنی بر دستکاری زمان در کل گذشته این مجموعه نقش داشته و تنها تا پیش از این، آن‌ها متوجه این نقش نبودند.

بازی Mortal Kombat 11 در تاریخ 23 آپریل 2019 (3 اردیبهشت 98) توسط کمپانی Warner Bros عرضه می‌شود. PS4، XBox One، Nintendo Switch و PC هم پلتفرم‌های مقصد بازی به شمار می‌روند.

فرداد معبودی

فرداد معبودی

۳ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید