اخبار بازی

رضایت نیل دراکمن از کارگردان جدید فیلم Uncharted

رضایت نیل دراکمن از کارگردان جدید فیلم Uncharted

وی جی مگ: روز گذشته بود که بالاخره کمپانی پیکچرز کارگردان جدید را معرفی کرد. اثری که در طول سال‌های اخیر بارها دستخوش تغییرات زیادی در تیم تولید شده و اما همچنان در دست توسعه است. با این حال در شرایطی نیل دراکمن معمولا واکنش خاصی به اتفاقات فیلم Uncharted نشان نمی‌داد اما اکنون از انتخاب رضایت دارد.

به گزارش وی جی مگ، زمانی که اولین‌بار صحبت از به میان آمد، قرار بود که نقش نیتن دریک شخصیت اصلی داستان را مارک والبرگ بازی کند اما بعد از مدت‌ها تغییر نهایتا تام هالند (بازیگر فعلی Spider-Man) به عنوان ستاره اصلی این فیلم انتخاب شد.

در این میان اما نیل دراکمن به عنوان یکی از اصلی‌ترین سازندگان معمولا واکنش‌های مثبتی را به اقتباس سینمایی این مجموعه نشان نداده. در گذشته جو کارناهان فیلمنامه‌نویس این اثر از رضایت اعضای تیم Na*ghty Dog خبر داده بود اما بلافاصله دراکمن در توئیتر خود اعلام کرد که چنین موضوعی حقیقت نداشته و آنها به هیچ‌وجه در جریان توسعه نیستند و بهتر از سازندگان این اثر به دروغ از حمایت سازندگان بازی صحبت نکنند.

از آن دوران تاکنون تغییرات زیادی ایجاد شده و نه تنها فیلمنامه کار چند باری دچار تغییرات اساسی شده بلکه دن ترچنبرگ را به عنوان کارگردان جدید انتخاب کرده که ساخت فیلم 10Cloverfield Lane را در کارنامه دارد. حالا اما شاهد حمایت نیل دراکمن از دن ترچنبرگ هستیم و این بازیساز اعلام کرده که برای دیدن نیتن دریک در سینما نمی‌تواند صبر کند.

محمد طالبیان

محمد طالبیان

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
Daniyal Bleszinski

چه ریش و پشمی بهم زده 😀