اخبار بازی

توقف تولید NES Classic و SNES Classic

توقف تولید NES Classic و SNES Classic

وی جی مگ: تاکنون بارها نینتندو به واسطه استقبال خوب گیمرها مجبور به عرضه دوباره دو کنسول قدیمی شده اما آنها برای بار دیگر خبر توقف تولید NES Classic و SNES Classic تا انتهای سال جاری میلادی را تایید کردند.

به گزارش وی جی مگ، در شرایط فعلی همچنان شاهد فروش خوبی برای کنسول‌های قدیمی نینتندو هستیم اما این موضوع نتوانسته نظر کمپانی ژاپنی را تغییر دهد و مدیر شعبه آمریکا این شرکت به تازگی تایید کرده که تا انتهای فصل تعطیلات امسال شاهد توقف تولید NES Classic و SNES Classic خواهیم بود و از این پس بازی‌های قدیمی نینتندو تنها از طریق آنلاین Nintendo Switch قابل بازی خواهند بود.

رجی فیلز ایم در همین راستا توضیح داده که همچنان فروش دو کنسول مورد نظر ادامه دارد اما بعد از اتمام موجودی آنها دیگر شاهد تولید NES Classic و SNES Classic نخواهیم بود. البته این به معنی پایان کار بازی‌های قدیمی نینتندو نیست و همچنان گیمرها امکان تجربه آنها از طریق سرویس آنلاین را دارند.

بسیاری از کارشناس‌ها اعتقاد دارند که حالا با توقف تولید NES Classic و SNES Classic، نینتندو خود را آماده معرفی و عرضه N64 Classic می‌کند. کنسولی که سال‌ها پیش میزبان تعدادی از بهترین بازی‌های تاریخ بوده و مطمئنا استقبال بسیار خوبی از آن صورت می‌گیرد.