اخبار بازی

رضایت کامل Netflix از فرایند ساخت سریال The Witcher

رضایت کامل Netflix از فرایند ساخت سریال The Witcher

وی جی مگ: مخاطب‌ها هنوز چیز زیادی از سریال The Witcher ندیده‌اند اما به نظر می‌رسد که مدیران Netflix از فرایند ساخت سریال The Witcher رضایت کامل داشته و حتی ممکن است پیش از شروع پخش فصل اول این مجموعه آن را برای فصل دوم تایید کنند.

به گزارش وی جی مگ، کیسی والش که ارتباط نزدیکی با تولیدکننده‌های محتوای سرگرمی در حوزه‌های مختلف دارد به تازگی در توئیتی مدعی شده که مدیران Netflix از فرایند ساخت سریال The Witcher بسیار خوشحال هستند و ممکن است قبل از شروع پخش فصل اول، به توسعه چند فصل دیگر چراغ سبز نشان دهند.

با نگاهی به سابقه والش در انتشار اطلاعات داخلی کمپانی‌های متوجه می‌شویم که او یکی از اولین کسانی بود که اعلام کرد هنری کویل به بازی در سریال The Witcher علاقه دارد. در ماه‌های اخیر Netflix به خوبی علاقه‌اش نسبت به بازی‌های ویدئویی را نشان داده و اعلام کرد که به دنبال ساخت فصل سوم مجموعه تلویزیونی Castlevania است که به خوبی مورد توجه مخاطب‌های این مجموعه بازی قدیمی قرار گرفت.

در نهایت باید دید وضعیت سریال The Witcher در زمان پخش به چه شکلی رقم می‌خورد و واکنش منتقدها و مخاطب‌ها به آن در چه سطحی قرار می‌گیرد.