اخبار بازی

بازی Halo Infinite از پرداخت درون برنامه‌ای استفاده می‌کند ؟

بازی Halo Infinite از پرداخت درون برنامه‌ای استفاده می‌کند ؟

وی جی مگ: استودیو 343Industries در حال تولید بازی Halo Infinite بوده که در نمایشگاه E3 گذشته معرفی شد. استخدام جدید صورت گرفته توسط این استودیو نشان می‌دهد که شاید بازی Halo Infinite از پرداخت درون برنامه‌ای و عناصر مربوط به بازی به عنوان سرویس استفاده کند.

به گزارش وی جی مگ، جاستین روبی که پیش از این به مدت 17 سال در شرکت مایکروسافت کار کرده بود در توییتر خود خبر از پیوستن به استودیو 343Industries داد. روبی قرار است به عنوان مدیر انتقال بازخوردهای مخاطبین به سازندگان که نقش جدیدی در استودیو به شمار می‌رود در آن فعالیت کند. روبی وظیفه دارد تا با طرفداران مجموعه Halo در ارتباط کامل باشد تا اطمینان حاصل کند صدا و بازخوردهای آن‌ها به خوبی توسط استودیو سازنده در طول روند تولید بازی Halo Infinite شنیده می‌شود.

با توجه به این موضوع به نظر می‌رسد دو شرکت مایکروسافت و 343Industries در ساخت نسخه جدید Halo تاکید زیادی روی بخش چندنفره آن دارند تا با جریان روز سازگاری کامل داشته باشد. از همین رو ظاهرا بازی Halo Infinite از پرداخت درون برنامه‌ای و عناصر مربوط به بازی به عنوان سرویس استفاده می‌کند. با این حال سازندگان پیش از این با تایید عدم وجود بخش بتل رویال در Halo Infinite نشان دادند که لزوما از تمامی موارد ترند پیروی نخواهند کرد.