اخبار بازی

بازی Halo Infinite از پرداخت درون برنامه‌ای استفاده می‌کند ؟

بازی Halo Infinite از پرداخت درون برنامه‌ای استفاده می‌کند ؟

وی جی مگ: استودیو  در حال تولید بازی Halo Infinite بوده که در نمایشگاه E3 گذشته معرفی شد. استخدام جدید صورت گرفته توسط این استودیو نشان می‌دهد که شاید بازی از پرداخت درون برنامه‌ای و عناصر مربوط به بازی به عنوان سرویس استفاده کند.

به گزارش وی جی مگ، جاستین روبی که پیش از این به مدت 17 سال در شرکت مایکروسافت کار کرده بود در توییتر خود خبر از پیوستن به استودیو 343Industries داد. روبی قرار است به عنوان مدیر انتقال بازخوردهای مخاطبین به سازندگان که نقش جدیدی در استودیو به شمار می‌رود در آن فعالیت کند. روبی وظیفه دارد تا با طرفداران مجموعه در ارتباط کامل باشد تا اطمینان حاصل کند صدا و بازخوردهای آن‌ها به خوبی توسط استودیو سازنده در طول روند تولید بازی  شنیده می‌شود.

با توجه به این موضوع به نظر می‌رسد دو شرکت مایکروسافت و  در ساخت نسخه جدید تاکید زیادی روی بخش چندنفره آن دارند تا با جریان روز سازگاری کامل داشته باشد. از همین رو ظاهرا بازی از پرداخت درون برنامه‌ای و عناصر مربوط به بازی به عنوان سرویس استفاده می‌کند. با این حال سازندگان پیش از این با تایید عدم وجود بخش بتل رویال در  نشان دادند که لزوما از تمامی موارد ترند پیروی نخواهند کرد.