اخبار بازی

نسخه جدید بازی Jade Empire در حال ساخت است ؟

نسخه جدید بازی Jade Empire در حال ساخت است ؟

وی جی مگ: کمپانی EA به تازگی نشان تجاری سری  را تمدید کرده است. به دنبال بازگشت مجموعه Dragon Age که چندی پیش قسمت جدید آن معرفی شد شاید پس از عرضه بازی Anthem نوبت به یکی دیگر از فرنچایزهای قدیمی برسد و نسخه جدید بازی معرفی و توسعه آن در دستور کار قرار بگیرد.

به گزارش وی جی مگ، این نام تجاری در تاریخ 22 ژانویه به ثبت رسیده و کاملا عادی است که ناشران به منظور از دست ندادن نام تجاری فرنچایزهای‌شان اقدام به تمدید آن کنند. مخصوصا که مجموعه مورد بحث Jade Empire بوده که طرفداران خاص خودش را دارد. در ثبت نشان تجاری صورت گرفته برای حفظ سری  به طور واضح اعلام شده که این اثر مرتبط به بازی‌های ویدئویی و سرویس‌های سرگرمی محور است.

با توجه به این که در بهار 2018 شرکت مایکروسافت را با استفاده از قابلیت پشتیبانی از بازی‌های نسل قبل به کنسول Xbox One اضافه کرد بسیاری از طرفداران دوباره مشتاق شدند تا به تجدید تجربه بازی بپردازند. هم‌چنین به گفته مارک لیدلا ساخت نسخه دوم و جدید بازی یکی از مواردی بود که در استودیو مورد بحث قرار گرفت و قرار بود قسمت جدید توسعه پیدا کند اما تولید آن متوقف و موارد ساخته شده دور ریخته شد.