اخبار بازی

نشانه‌ای دیگر از نسخه جدید بازی Splinter Cell

نشانه‌ای دیگر از نسخه جدید بازی Splinter Cell

وی جی مگ: هرچند تصمیم گرفته در این رابطه خاص هیچ واکنشی نشان ندهد اما باز هم شاهد نشانه‌ای دیگر از نسخه جدید Splinter Cell هستیم و با توجه به حجم شایعات موجود می‌توان انتظار داشت که این اثر امسال به شکل قطعی معرفی شود.

به گزارش وی جی مگ، شب گذشته لوکاس وارد صداگذار ایتالیایی شخصیت سم فیشر به عنوان قهرمان اصلی مجموعه ، تصویری را در صفحه فیسبوک خود قرار داد که می‌توان چهره او به همراه لوگو معروف مجموعه را در آن دید.

هرچند این موضوع هیچ‌چیز را به شکل قطعی نشان نمی‌دهد و هنوز مشخص نیست که آیا اصلا نسخه جدید بازی Splinter Cell در دست ساخت است یا خیر. با این وجود چندی پیش جید ریموند اعلام کرد زمانی که هنوز کمپانی را ترک نکرده بود، آنها مشغول انجام مراحل پیش تولید نسخه جدید بودند. این در حالی است که سرچ هسکوئت به عنوان یکی از مدیران ارشد نیز اعلام کرده بود که علاقه بسیاری به Splinter Cell و Prince of Persia دارد و توسعه این آثار به فراهم شدن بودجه مورد نیاز ارتباط مستقیمی دارد.

برخی کارشناس‌ها اعتقاد دارند که در جریان یا یکی از کنفرانس‌های مرتبط به مایکروسافت و سونی از نسخه جدید بازی Splinter Cell رونمایی می‌کند.