اخبار بازی

احتمال معرفی قسمت جدید Splinter Cell در The Game Awards

احتمال معرفی قسمت جدید Splinter Cell در The Game Awards

وی جی مگ: زمان زیادی تا برگزاری مراسم بهترین بازی‌های سال باقی نمانده و از همین حالا می‌دانیم که بیش از 10 بازی جدید در جریان این رویداد برای اولین‌بار معرفی می‌شود. مسئله‌ای که شایعات مختلفی را به همراه داشته و در تازه‌ترین آنها گیمرها احتمال داده‌اند که قسمت جدید در معرفی می‌شود.

به گزارش وی جی مگ، به تازگی جف کیلی مجری و تهیه‌کننده ویدئویی را در شبکه‌های اجتماعی خود منتشر کرده که در آن می‌توان نشانه‌ای از بازی‌های مختلف را دید. بخش‌هایی از Red Dead Redemption 2، Detroit، God of War و چند بازی دیگر در این ویدئو قابل شناسایی هستند اما در بخشی از آن شاهد حضور سم فیشر از مجموعه هستیم.

در شرایطی که تمامی بازی‌های حاضر در این ویدئو پیش‌تر معرفی یا عرضه شده‌اند اما هیچ خبری از ساخت قسمت جدید Splinter Cell نیست. طرفداران این مجموعه متوجه شده‌اند که ویدئو قرار گرفته در مونتاژ منتشر شده متعلق به حضور این شخصیت در بازی Ghost Recon Wildlands است که چند ماه پیش صورت گرفت.

هرچند جف کیلی توضیح داده که این ویدئو ارتباط مستقیمی به محتوای حاضر در ندارد و آن را به وسیله تعدادی از بازی‌های مورد علاقه خود آماده کرده اما از همین حالا برخی احتمال داده‌اند که قسمت جدید در امسال معرفی شود.

محمد طالبیان

محمد طالبیان

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
Shayan M Jackson

یعنی اگر این بازی توی VGA معرفی بشه اولین بازی یوبیسافت هست که تمام اطلاعاتش یک ماه قبل از معرفی لو نرفته