اخبار بازی

مربی نیویورک نیکس Fortnite را دلیل افت تیمش می‌داند

مربی نیویورک نیکس Fortnite را دلیل افت تیمش می‌داند

وی جی مگ: تیم بسکتبال نیویورک نیکس در این فصل به عنوان یکی از ضعیف‌ترین تیم‌های NBA شناخته می‌شود. در کنار تمام مشکلاتی که می‌تواند برای این موضوع وجود داشته باشد مربی نیویورک نیکس Fortnite را دلیل اصلی ضعف تیمش به شمار می‌آورد.

به گزارش وی جی مگ، David Fizdale مربی 44 ساله تیم مورد بحث مدعی شد ساخته Epic Games اصلی ترین دلیلی است که تیمش به همراه Phoenix Suns در انتهای جدول NBA قرار گرفته است. در حالی که مربی نیویورک نیکس Fortnite را پیش از این نیز مورد ملامت و سرزنش قرار داده بود اما اکنون به صراحتا اعلام کرد این بازی اصلی‌ترین رقیب تیمش بوده و حتی از Boston Celtics نیز سرسخت‌تر است. اگرچه او کلام خود را با کمی حس شوخ طبعی آمیخته می‌کند اما معتقد است این بازی باعث شده تا بازیکنانش شب‌ها خواب کافی نداشته باشند و در نتیجه سر تمرین نیز کج‌خلق و خسته باشند.

Fizdale اضافه کرد Fortnite موجب شده تا بازیکنان ترجیح دهند اوقات فراغت خود را به تجربه آن مشغول شوند و برخلاف بازیکنان نسل‌های گذشته کمتر به دور هم جمع شدن و ایجاد مهمانی‌های دورهمی بپردازند. با تمامی این توضیحات این مربی اظهار کرد که تمایل دارد تا خودش هم یک بار این بازی را تجربه کند.