شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > اخباری جدید از کنسول Nintendo 64 Mini
اخباری جدید از کنسول Nintendo 64 Mini
اخبار بازی

اخباری جدید از کنسول Nintendo 64 Mini

وی جی مگ: به نظر می‌رسد شرکت نینتندو روی یک نسخه کلاسیک از Nintendo 64 تحت عنوان کنسول Nintendo 64 Mini در حال کار است. بسته‌‍ای هم‌چون PlayStation Classic و حتی NES Mini و SNES Mini که پیش از این نیز توسط نینتندو منتشر شده است.

به گزارش وی جی مگ، سال گذشته شرکت نینتندو نام تجاری را در اروپا برای کنترلر Nintendo 64 به ثبت رساند. براساس گفته‌های یک اینسایدر این نام تجاری در 30 آگوست 2018 مورد پذیرش واقع شده است. در نکته‌ای جالب نیز باید اظهار کرد در این میان اسناد مربوط به این نشان تجاری، می‌توان لوگو مربوط به کنترلر کنسول نام‌برده را پیدا کرد که شباهت بسیار زیادی به کنترلرهای یافت شده روی بسته NES و SNES Mini دارد. در حال حاضر مشخص نیست آیا به زودی از کنسول Nintendo 64 Mini رونمایی می‌شود اما با توجه به اخبار به دست آمده عرضه آن توسط نینتندو در نظر گرفته شده است. براساس اطلاعات قبلی نیز این مورد دیر یا زود برای پلتفرم‌ها ژاپنی در دسترس قرار می‌گیرد.

امتیاز شما به این پست

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات