اخبار بازی

نینتندو خود را برای ساخت نسخه جدید بازی Legend of Zelda آماده می‌کند

نینتندو خود را برای ساخت نسخه جدید بازی Legend of Zelda آماده می‌کند

وی جی مگ: آگهی استخدام منتشر شده از سوی سازندگان Nintendo Switch نشان از این دارد که نینتندو خود را برای ساخت نسخه جدید بازی Legend of Zelda آماده می‌کند. بازی که با اطلاعات در دست به صورت سه بعدی بوده و احتمالا یکی از نسخه‌های اصلی این مجموعه است.

به گزارش وی جی مگ، نینتندو ژاپن آگهی استخدامی را منتشر کرده که نشان می‌دهد آنها به دنبال فردی هستند که در ابتدا قابلیت ارتباط برقرار کردن با زبان ژاپنی را داشته باشد و البته در زمینه طراحی مراحل کار کند. طراحی که باید روی دانجن‌های یک بازی فعالیت خود را شروع کند.

در این آگهی استخدام توضیح داده شده که فرد مورد نظر روی نسخه جدید بازی Legend of Zelda کار می‌کند که به صورت سه بعدی ساخته خواهد شد. آخرین نسخه از این مجموعه یعنی The Legend of Zelda: Breath of the Wild همزمان با عرضه Nitnendo Switch در دسترس قرار گرفت و نه تنها توسط متوسط امتیاز 97 را از سوی منتقدها دریافت کند بلکه تبدیل به یکی از پرفروش‌ترین بازی‌های Nintendo Switch شد.

از سویی بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild به عنوان پرفروش‌ترین نسخه از مجموعه Legend of Zelda نیز شناخته می‌شود و موفق به فروشی 10 میلیون نسخه‌ای در نقاط مختلف دنیا شده.

محمد طالبیان

محمد طالبیان

۱ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید
  • متأسفانه نتونستم نسخه جدید که اومده تجربه کنم ولی گیم پلی هایی که دیدم بازی افت فریم و هوش مصنوعی نه چندان بالایی داشت امیدارم حداقل تو نسخه بعدی این مشکلات نداشته باشه هرچند بعیده