اخبار بازی

نینتندو به پشتیبانی از 3DS ادامه می‌دهد

نینتندو به پشتیبانی از 3DS ادامه می‌دهد

وی جی مگ: در حالی که پیش از این هم شرکت نینتندو اعلام کرده بود به پشتیبانی از 3DS به صورت طولانی مدت ادامه می‌دهد هم‌چنان عده‌ای امیدوار بودند تمامی تمرکز و بازی‌های شرکت به Switch اختصاص پیدا کند و به دلیل عملکرد ضعیف کنسول دستی پشتیبانی از آن متوقف گردد.

به گزارش وی جی مگ، شونتارو فوروکاوا مدیرعامل کمپانی نینتندو طی یک جلسه پرسش و پاسخ با سرمایه‌گذاران اظهار کرد علیرغم اینکه نینتندو به افت عملکرد تجاری آگاه است اما به پشتیبانی از آن ادامه می‌دهد. «در حالی که بازار کنسول دستی سریع‌تر از آن چه که تصور می‌کردیم در حال کاهش بوده اما اکنون بسیاری از مصرف کنندگان که به تازگی خریداری کردند افرادی هستند که برای اولین بار یک کنسول گیم خریداری کرده‌اند. تقاضا هم‌چنان از جانب والدینی که به دنبال خرید اولین کنسول برای فرزندش است وجود دارد. به همین دلیل سیاست کلی ما بیان می‌دارد علاوه‌بر Switch به پشتیبانی از هم ادامه داده و با استفاده از هر دو کنسول تجارت اختصاصی پلتفرم‌های مان را به جلو حرکت دهیم.»

چنان‌چه این پشتیبانی به فروش کنسول‌ و عرضه بازی‌های کوچک و محدود و هم‌چنین انتشار مجدد عناوین قدیمی محدود شود بعید است مخاطبین خرده‌ای به آن بگیرند. اما اگر نینتندو به عرضه بازی‌هایی روی ادامه دهد که می‌توانند عملکرد بهتری روی Switch داشته باشند همین مورد می‌تواند سبب ادامه نارضایتی مخاطبین از پشتیبانی از این کنسول دستی شود.

برچسب‌ها