اخبار بازی

نینتندو به پشتیبانی از 3DS ادامه می‌دهد

نینتندو به پشتیبانی از 3DS ادامه می‌دهد

وی جی مگ: در حالی که پیش از این هم شرکت نینتندو اعلام کرده بود به پشتیبانی از 3DS به صورت طولانی مدت ادامه می‌دهد هم‌چنان عده‌ای امیدوار بودند تمامی تمرکز و بازی‌های شرکت به Switch اختصاص پیدا کند و به دلیل عملکرد ضعیف کنسول دستی 3DS پشتیبانی از آن متوقف گردد.

به گزارش وی جی مگ، شونتارو فوروکاوا مدیرعامل کمپانی نینتندو طی یک جلسه پرسش و پاسخ با سرمایه‌گذاران اظهار کرد علیرغم اینکه نینتندو به افت عملکرد تجاری 3DS آگاه است اما به پشتیبانی از آن ادامه می‌دهد. «در حالی که بازار کنسول دستی 3DS سریع‌تر از آن چه که تصور می‌کردیم در حال کاهش بوده اما اکنون بسیاری از مصرف کنندگان که به تازگی 3DS خریداری کردند افرادی هستند که برای اولین بار یک کنسول گیم خریداری کرده‌اند. تقاضا هم‌چنان از جانب والدینی که به دنبال خرید اولین کنسول برای فرزندش است وجود دارد. به همین دلیل سیاست کلی ما بیان می‌دارد علاوه‌بر Switch به پشتیبانی از 3DS هم ادامه داده و با استفاده از هر دو کنسول تجارت اختصاصی پلتفرم‌های مان را به جلو حرکت دهیم.»

چنان‌چه این پشتیبانی به فروش کنسول‌ و عرضه بازی‌های کوچک و محدود و هم‌چنین انتشار مجدد عناوین قدیمی محدود شود بعید است مخاطبین خرده‌ای به آن بگیرند. اما اگر نینتندو به عرضه بازی‌هایی روی 3DS ادامه دهد که می‌توانند عملکرد بهتری روی Switch داشته باشند همین مورد می‌تواند سبب ادامه نارضایتی مخاطبین از پشتیبانی از این کنسول دستی شود.

برچسب‌ها