شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > ثبت امتیاز تعدادی از بازی‌های قدیمی Nintendo
ثبت امتیاز تعدادی از بازی‌های قدیمی Nintendo
اخبار بازی

ثبت امتیاز تعدادی از بازی‌های قدیمی Nintendo

وی جی مگ: اخیرا امتیاز تعدادی از بازی‌های قدیمی Nintendo در ژاپن به ثبت رسیده است که شامل عناوین قدیمی هم‌چون Rhythm Heaven، Elite Beat Agents و Disaster: Day of Crisis می‌شود.

به گزارش وی جی مگ، علاوه‌بر بازی‌های نام‌برده این نام تجاری شامل عناوین دیگری مربوط به سری Super Mario مانند Mario Bros و Yoshi’s Crafted World و Kirby’s Epic Yarn نیز می‌شود. در حالی که هنوز نمی‌توان مدعی شد این نام‌تجاری‌ها به چه پروژه‌ای مربوط می‌شوند بازگرداندن آن‌ها توسط نینتندو اقدام مثبتی به شمار می‌رود. Elite Beat Agents یک بازی Music Rhythm کالت کلاسیک بود که در سال 2007 برای کنسول Nintendo DS عرضه شد.

Rhythm Heaven هم یک عنوان Music Rhythm دیگر بود که شامل دو نسخه دنباله می‌شد که دنباله اول تحت عنوان Fever برای Wii و WiiU و نسخه بعدی تحت عنوان Megamix برای 3DS عرضه شد.. اکنون انتظار می‌رود نسخه جدید این اثر برای Switch تولید و عرضه شود. Disaster: Day of Crisis یک اثر اکشن ماجراجویی بود که برای Wii منتشر شد.

ثبت امتیاز تعدادی از بازی‌های قدیمی Nintendo
امتیاز شما به این پست

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات

آخرین دیدگاه‌ها