اخبار بازی

علاقه Suda51 به ساخت بازی No More Heroes 3

علاقه Suda51 به ساخت بازی No More Heroes 3

وی جی مگ: در حالی که تا چندی دیگر در سال آینده بازی Travis Strikes Again: No More Heroes به عنوان اولین اسپین‌آف این مجموعه انتشار می‌یابد اما خالق سری یعنی Suda51 به ساخت بازی No More Heroes 3 ابراز علاقه کرده است.

به گزارش وی جی مگ، در مصاحبه با وبسایت Fandom، شخص Suda51 اظهار کرد که تمایل دارد نسخه کامل و اصلی دنباله این مجموعه تحت عنوان No More Heroes 3 را توسعه دهد. البته به طوری که این بازی به طور کامل با اسپین‌آف این سری یعنی Travis Strikes Again ارتباط برقرار کند. «هنوز هیچ چیزی مشخص نیست و آینده تا حد زیادی به موفقیت Travis Strikes Again: No More Heroes وابسته است اما من به ساخت بازی No More Heroes 3 علاقه‌مند هستم و روی طرح کلی آن کار می‌کنم. باید توضیح دهم که این بازی باید یک دنباله مستقیم مناسب برای این مجموعه باشد و به طور کامل با حوادث Travis Strikes Again نیز ارتباط برقرار کند.»

بازی Travis Strikes Again: No More Heroes توسط استودیو Grasshopper Manufacture در حال توسعه بوده و برای عرضه در تاریخ 18 ژانویه 2019 (28 دی 97) به صورت انحصاری برای کنسول Nintendo Switch برنامه‌ریزی شده است.