اخبار بازی

Nvidia:پلتفرم PC به مراتب برتر از هر کنسول دیگری است.

Nvidia:پلتفرم PC به مراتب برتر از هر کنسول دیگری است. 4

مدیر فروش کارت گرافیک های Nvidia، جناب Matt Wright تاکید کرده است که PC بهترین انتخاب برای گیمینگ است و قابلیت های آن باعث می شود که “به مراتب برتر” از کنسول ها باشد. با این حال او می گوید که برخی از بازکنان سرسخت کنسول ها ممکن است دلایل قانع کننده بیشتری برای این موضوع بخواهند.
طی مصاحبه ای با سایت MCV، جناب Wright گفت:
در حال حاضر ما رایانه های شخصی کوچکی را ارائه می کنیم که می توانند جایگزین مناسبی برای کننسول های نسل بعد باشند.بازیکنان علاقه مند، سیستم قدرتمندی برای بازی ها  می خواهند که آن PC است. وقتی PC پا به میدان گیمینگ می گذارد، به مراتب برتر از هر کنسولی است. به علاوه شما می توانید تمام قابلیت های اضافی را که یک کامپیوتر به ارمغان می آورد دریافت کنید.
او افزود:
اگر از بیرون به این مسئله نگاه کنیم، بازی کردن با پلتفرم PC ممکن است پیچیده تر و فنی تر به نظر برسد. او تاکید کرد”ما میخواهیم بازی کردن با این پلتفرم را تا حد امکان برای پلیر ها ساده کنیم ”
از طرفی دیگر کمک Steam: در حال حاضر Steam کاربران بیشتری نسبت به xbox live دارد.
در آخر Wright به این نتیجه رسید:
نسل جدیدی وجود دارد که با بازی کردن عناوینی چون Minecraft وWorld Of Tanks بزرگ شده اند و افراد بسیار زیادی وجود دارند که عاشق بازی کردن بازی ها بر روی PC خود هستند.

نظر شما چیست؟ آیا Ps4 و Xbox One کاملا تسلیم شده اند؟آیا PC مسیر رو به جلویی را در پیش گرفته است؟

محمد سلیمی

محمد سلیمی

گیمر و منتقد بازی-عکاس,فیلم بردار و تدوینگر

3 نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید
  • نه من وقتی یه کنسول میخرم مطمئنم تا 5 سال آینده احتیاجی به ارتقا دادن و خرج اضافه نداره و در ضمن به قول دوستمون بازی های انحصاری هم داریم

  • خوب این آقا هم چشم بسته غیب گفته. معلومه pc قویتره. نکته ای که باعث جذب مردم به سمت کنسول میشه بازی های انحصاریشه و البته امکان استفادش در Living room.